Meklēt
 Tīra telpa, kad vien vēlies

Jaudīgais un ātrais robotizētais putekļusūcējs no daudziem citiem atšķiras ar neparastajām prāta spējām. Liekot lietā mākslīgā intelekta risinājumu, tas izkalkulē efektīvāko veidu, kā iztīrīt telpu. Tādējādi S6 darbu paveic par 20% ātrāk nekā iepriekšējās paaudzes robots. Tas automātiski atpazīst istabas un “atceras”, kā tās vislabāk iztīrīt. Mobilajā lietotnē vari tam norādīt, kad un kuras istabas uzkopt, vai pat iezīmēt konkrētu tīrāmo zonu. Noteiktajā laikā S6 iedarbinās 2000 paskālu spēcīgo sūcēju un savāks no grīdas un paklājiem visus gružus, kā arī uzmazgās segumu ar drānu, ko mitrina 140 ml ūdens tvertne. 6 sensori pamana pat 2 cm augstus šķēršļus un kritumus, pasargājot robotu no iesprūšanas.

Roborock S6

MODELIS: S602-00WHITE

Tīra telpa, kad vien vēlies

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
16.84 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
404.14Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.04.2021.
Iekārtas apraksts

Jaudīgais un ātrais robotizētais putekļusūcējs no daudziem citiem atšķiras ar neparastajām prāta spējām. Liekot lietā mākslīgā intelekta risinājumu, tas izkalkulē efektīvāko veidu, kā iztīrīt telpu. Tādējādi S6 darbu paveic par 20% ātrāk nekā iepriekšējās paaudzes robots. Tas automātiski atpazīst istabas un “atceras”, kā tās vislabāk iztīrīt. Mobilajā lietotnē vari tam norādīt, kad un kuras istabas uzkopt, vai pat iezīmēt konkrētu tīrāmo zonu. Noteiktajā laikā S6 iedarbinās 2000 paskālu spēcīgo sūcēju un savāks no grīdas un paklājiem visus gružus, kā arī uzmazgās segumu ar drānu, ko mitrina 140 ml ūdens tvertne. 6 sensori pamana pat 2 cm augstus šķēršļus un kritumus, pasargājot robotu no iesprūšanas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!