Paātrini pasaules iepazīšanu

Lai redzētu vairāk, jāpārvietojas ātrāk. Tādēļ Tev talkā nāk elektriskais skrejritenis Ninebot, kas attīsta ātrumu līdz 20 km/h. Tas palīdzēs ātrāk pārvarēt attālumu un nepagurušam nonākt jebkurā vietā 25 km rādiusā – tieši tik daudz skrejritenis var nobraukt ar vienu litija akumulatora uzlādi. Ērtākai braukšanai pieejama kruīza kontrole, kas uzturēs vienmērīgu tempu. Kad esi klāt, ņem braucamrīku līdzi telpās! Tas ir kompakti salokāms, parocīgi pārnēsājams un sver tikai 11,3 kg.

Ninebot by Segway KickScooter ES1

MODELIS: 40.01.0000.01

Paātrini pasaules iepazīšanu

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
10.35 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
248.19Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.10.2019.
Iekārtas apraksts

Lai redzētu vairāk, jāpārvietojas ātrāk. Tādēļ Tev talkā nāk elektriskais skrejritenis Ninebot, kas attīsta ātrumu līdz 20 km/h. Tas palīdzēs ātrāk pārvarēt attālumu un nepagurušam nonākt jebkurā vietā 25 km rādiusā – tieši tik daudz skrejritenis var nobraukt ar vienu litija akumulatora uzlādi. Ērtākai braukšanai pieejama kruīza kontrole, kas uzturēs vienmērīgu tempu. Kad esi klāt, ņem braucamrīku līdzi telpās! Tas ir kompakti salokāms, parocīgi pārnēsājams un sver tikai 11,3 kg.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!