Meklēt
 Krāsu rotaļas

Maini atmosfēru mājoklī un savu noskaņojumu ar krāsainajiem gaismas paneļiem! Pateicoties deviņiem trīsstūra formas LED paneļiem, vari izveidot visneparastākās gaismekļu formas un krāsu kombinācijas no 16 miljoniem toņu, kā arī mainīt tās pēc sirds patikas. Ar Nanoleaf Connect+ tehnoloģijas starpniecību vari savienot dažādu formu gaismas paneļus, piešķirot gaismas mozaīkai aizvien jaunas formas un akcentus. Ja vēlies, pārvērt paneļus gaismas mūzikā. Pop Rocks Rhythm Scene režīms liks gaismekļiem mirgot un mainīt krāsas atbilstoši dziesmas ritmam. Match mode sinhronizē gaismu attēlojumu ar televizoru un datoru, savukārt Highlight Motion tehnoloģija liek paneļiem reaģēt uz pieskārienu ar ūdens viļņošanos atgādinošu efektu.

Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit (9 panels)

MODELIS: NL47-0002TW-9PK

Krāsu rotaļas

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
6.86 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
164.46 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
164.47Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 16.06.2023.
Apraksts

Maini atmosfēru mājoklī un savu noskaņojumu ar krāsainajiem gaismas paneļiem! Pateicoties deviņiem trīsstūra formas LED paneļiem, vari izveidot visneparastākās gaismekļu formas un krāsu kombinācijas no 16 miljoniem toņu, kā arī mainīt tās pēc sirds patikas. Ar Nanoleaf Connect+ tehnoloģijas starpniecību vari savienot dažādu formu gaismas paneļus, piešķirot gaismas mozaīkai aizvien jaunas formas un akcentus. Ja vēlies, pārvērt paneļus gaismas mūzikā. Pop Rocks Rhythm Scene režīms liks gaismekļiem mirgot un mainīt krāsas atbilstoši dziesmas ritmam. Match mode sinhronizē gaismu attēlojumu ar televizoru un datoru, savukārt Highlight Motion tehnoloģija liek paneļiem reaģēt uz pieskārienu ar ūdens viļņošanos atgādinošu efektu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!