• Autorizēties
 • Meklēt
     Iepazīsti viedu gaismu

  Piešķir savam mājoklim neparastu nokrāsu ar Nanoleaf viedo gaismas virteni! Izmanto to atmosfēras radīšanai viesistabā, virtuvē vai jebkurā citā telpā. Divus metrus garā lente ir piepildīta ar LED diodēm, kas izstaro gan koši baltu gaismu telpas izgaismošanai, gan 16 miljonus toņu atmosfēras radīšanai. Piestiprini lenti pie gultas, un tā modinās Tevi gluži kā saullēkts, Circadian Lighting režīmā pakāpeniski paaugstinot diožu spilgtumu. Mobilajā lietotnē vari ieprogrammēt gaismas ieslēgšanos un izslēgšanos, kā arī izvēlēties noskaņojumam atbilstošu gaismas toni. Diožu spilgtumu un krāsas vari mainīt arī ar lentē iebūvētās pults palīdzību.

  Nanoleaf Essentials Light Strips Starter Kit 2m

  MODELIS: NL55-0002LS-2M

  Iepazīsti viedu gaismu

   
  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Ar Nomaksas līgumu
  1.69 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  40.50  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 18.08.2022.
  Apraksts

  Piešķir savam mājoklim neparastu nokrāsu ar Nanoleaf viedo gaismas virteni! Izmanto to atmosfēras radīšanai viesistabā, virtuvē vai jebkurā citā telpā. Divus metrus garā lente ir piepildīta ar LED diodēm, kas izstaro gan koši baltu gaismu telpas izgaismošanai, gan 16 miljonus toņu atmosfēras radīšanai. Piestiprini lenti pie gultas, un tā modinās Tevi gluži kā saullēkts, Circadian Lighting režīmā pakāpeniski paaugstinot diožu spilgtumu. Mobilajā lietotnē vari ieprogrammēt gaismas ieslēgšanos un izslēgšanos, kā arī izvēlēties noskaņojumam atbilstošu gaismas toni. Diožu spilgtumu un krāsas vari mainīt arī ar lentē iebūvētās pults palīdzību.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!