Meklēt
 Gaisma kā mākslas darbs

Ļauj vaļu fantāzijai un veido tematiskus mākslas darbus no gaismekļiem! Nanoleaf modulārā apgaismes sistēma rada rotaļīgu, krāsainu gaismu jebkurā telpā. No moduļiem var viegli izveidot visdažādāko formu figūras un tikpat viegli tās pārtaisīt, neurbjot sienā caurumus, jo plāksnes pie virsmas turas ar lipīgas lentas palīdzību. Katram modulim var piešķirt kādu no 16 miljoniem toņu, tie reaģē uz pieskārienu un klausa balss komandām, izmantojot Google vai Amazon digitālos asistentus. Nanoleaf var izmantot ne vien istabas izgaismošanai, bet arī krāsas atpazīšanas rotaļām un gaismas mūzikai, jo Rhythm Mode reaģē uz mūzikas skaņām. Savukārt ieprogrammējamais Sunrise Scene režīms rītos modinās ar liegu gaismas spilgtuma pastiprināšanu.

Nanoleaf Canvas Smarter Kit

MODELIS: NL29-0002SW-9PK

Gaisma kā mākslas darbs

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
6.86 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
164.47Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 04.03.2021.
Iekārtas apraksts

Ļauj vaļu fantāzijai un veido tematiskus mākslas darbus no gaismekļiem! Nanoleaf modulārā apgaismes sistēma rada rotaļīgu, krāsainu gaismu jebkurā telpā. No moduļiem var viegli izveidot visdažādāko formu figūras un tikpat viegli tās pārtaisīt, neurbjot sienā caurumus, jo plāksnes pie virsmas turas ar lipīgas lentas palīdzību. Katram modulim var piešķirt kādu no 16 miljoniem toņu, tie reaģē uz pieskārienu un klausa balss komandām, izmantojot Google vai Amazon digitālos asistentus. Nanoleaf var izmantot ne vien istabas izgaismošanai, bet arī krāsas atpazīšanas rotaļām un gaismas mūzikai, jo Rhythm Mode reaģē uz mūzikas skaņām. Savukārt ieprogrammējamais Sunrise Scene režīms rītos modinās ar liegu gaismas spilgtuma pastiprināšanu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!