• Autorizēties
 • Meklēt
     Tevi vienmēr gaida siltums mājās

  Aiz loga drēgns rudens vai ziemas spelgonis, bet Tu ienāc siltā telpā... Jā, ja vien tajā ir Mill elektriskais sildītājs – nepieciešams tikai Wi-Fi! Ieslēdz sildītāju Millheat mobilajā lietotnē, kamēr esi vēl ceļā, lai ierašanās brīdī telpa būtu sasilusi līdz vēlamajai temperatūrai. Šis 1200 W sildītājs ir ne vien jaudīgs, bet arī gaumīgs un glīts – tas saņēmis prestižo Reddot dizaina balvu (2019). Turklāt to var viegli pārnest no vienas istabas uz citu un vadīt kā attālināti, tā arī ieprogrammēt sildīšanai noteiktos laikos veselu nedēļu uz priekšu. Un, saslēdzot tīklā vairākus sildītājus, katrā telpā var uzstādīt atšķirīgu temperatūru.

  Mill Convection WiFi Heater 1200W

  MODELIS: SG1200WIFI

  Tevi vienmēr gaida siltums mājās

   
  Krāsa
  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Ar Nomaksas līgumu
  5.82 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  139.67  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.04.2021.
  Iekārtas apraksts

  Aiz loga drēgns rudens vai ziemas spelgonis, bet Tu ienāc siltā telpā... Jā, ja vien tajā ir Mill elektriskais sildītājs – nepieciešams tikai Wi-Fi! Ieslēdz sildītāju Millheat mobilajā lietotnē, kamēr esi vēl ceļā, lai ierašanās brīdī telpa būtu sasilusi līdz vēlamajai temperatūrai. Šis 1200 W sildītājs ir ne vien jaudīgs, bet arī gaumīgs un glīts – tas saņēmis prestižo Reddot dizaina balvu (2019). Turklāt to var viegli pārnest no vienas istabas uz citu un vadīt kā attālināti, tā arī ieprogrammēt sildīšanai noteiktos laikos veselu nedēļu uz priekšu. Un, saslēdzot tīklā vairākus sildītājus, katrā telpā var uzstādīt atšķirīgu temperatūru.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!