Meklēt
 Topi sadzirdēts

Telpā, pagalmā, pludmalē vai zaļā pļavā – īsta koncerta cienīgu skanējumu vari noorganizēt visur. Gandrīz 70 centimetrus augstā un 17,4 kilogramus smagā skanda PartyBox 310 dižojas ar 240 vatu jaudu un augsti novērtēto JBL Pro Sound skaņas tehnoloģiju, tādēļ tās skanējums būs ļoti labi dzirdams. To papildina žilbinošs, dinamisks gaismu šovs, kas var turpināties līdz pat 18 stundām no vietas, pateicoties iespaidīga apjoma iebūvētajai baterijai. Papildu jautrībai noderēs iebūvētie skaņas efekti kā aplausi, dažādi izsaucieni vai taures skaņas. IPX4 ūdensdrošības standartam atbilstošās skandas ērtākai pārvietošanai, tajā iestrādāts izvelkams kāts un divi riteņi, gluži kā ceļojuma koferī. Savukārt pievienotās viedierīces novietošanai virsmā ir īpaša iedobe. Iespaidīgākam skanējumam iespējams savienot divas skandas un kontrolēt tās no JBL PartyBox mobilās lietotnes.

JBL Partybox 310

MODELIS: JBLPARTYBOX310EU

Topi sadzirdēts

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
18.91 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
453.72 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
453.72Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 06.10.2023.
Apraksts

Telpā, pagalmā, pludmalē vai zaļā pļavā – īsta koncerta cienīgu skanējumu vari noorganizēt visur. Gandrīz 70 centimetrus augstā un 17,4 kilogramus smagā skanda PartyBox 310 dižojas ar 240 vatu jaudu un augsti novērtēto JBL Pro Sound skaņas tehnoloģiju, tādēļ tās skanējums būs ļoti labi dzirdams. To papildina žilbinošs, dinamisks gaismu šovs, kas var turpināties līdz pat 18 stundām no vietas, pateicoties iespaidīga apjoma iebūvētajai baterijai. Papildu jautrībai noderēs iebūvētie skaņas efekti kā aplausi, dažādi izsaucieni vai taures skaņas. IPX4 ūdensdrošības standartam atbilstošās skandas ērtākai pārvietošanai, tajā iestrādāts izvelkams kāts un divi riteņi, gluži kā ceļojuma koferī. Savukārt pievienotās viedierīces novietošanai virsmā ir īpaša iedobe. Iespaidīgākam skanējumam iespējams savienot divas skandas un kontrolēt tās no JBL PartyBox mobilās lietotnes.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!