Meklēt
 Sagatavojies negaidītajam

Viedpulksteņa Watch GT3 versija Active ir lieliska izvēle aktīviem cilvēkiem. Ar izturīgu, taču maigu silikona siksniņu cieši piestiprināts pie plaukstas locītavas, pulkstenis sarūpē visu nepieciešamo informāciju. Sākot ar saullēkta laiku un Mēness fāzi, un beidzot ar daudziem fiziskās veselības un labsajūtas mērījumiem. GT3 Active pabrīdinās par gaisa spiediena izmaiņām un laikapstākļu pasliktināšanās prognozi, lai laikus vari tikt drošākā vietā. Jaunais TruSeen 5.0 sensors mēra sirds ritmu vēl pārliecinošāk, piecu satelītu sistēmu kopdarbā pozicionēšana ir precīzāka nekā jebkad un sportošanā palīdz virtuālais mākslīgā intelekta skriešanas treneris un fizisko aktivitāšu mērītājs, kas atpazīst vairāk nekā 100 sporta veidus. 11 milimetrus biezais pulkstenis sver tikai 42,6 gramus un 46 milimetru AMOLED tehnoloģijas ekrānā gludus attēlus veido 466x466 pikseļi. Rotējošā poga ļauj viegli pārvietoties pa funkcijām bagāto izvēlni un atrast vajadzīgo ikonu. Arī zvana funkciju, jo šis pulkstenis ļauj uzturēt telefonsarunu, izmantojot Bluetooth savienojumu ar telefonu. Pat ar visu funkciju klāstu Watch GT 3 ir nenogurdināms un ar vienu uzlādi darbojas līdz 14 dienām.

Huawei Watch GT 3 46mm

MODELIS: Jupiter-B19S/55026956

Sagatavojies negaidītajam

 
Dizains
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
6.86 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
164.46 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
164.47


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
4.30 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Viedpulksteņa Watch GT3 versija Active ir lieliska izvēle aktīviem cilvēkiem. Ar izturīgu, taču maigu silikona siksniņu cieši piestiprināts pie plaukstas locītavas, pulkstenis sarūpē visu nepieciešamo informāciju. Sākot ar saullēkta laiku un Mēness fāzi, un beidzot ar daudziem fiziskās veselības un labsajūtas mērījumiem. GT3 Active pabrīdinās par gaisa spiediena izmaiņām un laikapstākļu pasliktināšanās prognozi, lai laikus vari tikt drošākā vietā. Jaunais TruSeen 5.0 sensors mēra sirds ritmu vēl pārliecinošāk, piecu satelītu sistēmu kopdarbā pozicionēšana ir precīzāka nekā jebkad un sportošanā palīdz virtuālais mākslīgā intelekta skriešanas treneris un fizisko aktivitāšu mērītājs, kas atpazīst vairāk nekā 100 sporta veidus. 11 milimetrus biezais pulkstenis sver tikai 42,6 gramus un 46 milimetru AMOLED tehnoloģijas ekrānā gludus attēlus veido 466x466 pikseļi. Rotējošā poga ļauj viegli pārvietoties pa funkcijām bagāto izvēlni un atrast vajadzīgo ikonu. Arī zvana funkciju, jo šis pulkstenis ļauj uzturēt telefonsarunu, izmantojot Bluetooth savienojumu ar telefonu. Pat ar visu funkciju klāstu Watch GT 3 ir nenogurdināms un ar vienu uzlādi darbojas līdz 14 dienām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!