Meklēt
 Tehnoloģiska rotaslieta

Ko izvēlēties – glītu aksesuāru vai praktisku palīgu ikdienas gaitās? Watch GT 3 apvieno abus. Šis ūdensdrošais dizaina meistardarbs piesaista uzmanību ar 3D izliekta stikla virsmu un bagātīgu siksniņu kolekciju. 10,2 mm biezais pulkstenis sver tikai 35 gramus, un 42 mm AMOLED tehnoloģijas ekrānā gludus attēlus veido 466x466 pikseļi. Rotējošā poga ļauj viegli pārvietoties pa funkcijām bagāto izvēlni un atrast vajadzīgo ikonu. Iespēju ir patiesi daudz. Jaunais TruSeen 5.0+ sensors mēra sirds ritmu vēl precīzāk, piecu satelītu sistēmu kopdarbā pozicionēšana ir precīzāka nekā jebkad, par laikapstākļiem ziņo iebūvētais barometrs. Sportošanā palīdzēs virtuālais mākslīgā intelekta skriešanas treneris un fizisko aktivitāšu mērītājs, kas atpazīst vairāk nekā 100 sporta veidu. Turklāt vari zvanīt un runāt tieši caur pulksteni, izmantojot Bluetooth savienojumu ar telefonu. Pat ar visu funkciju klāstu Watch GT 3 ir nenogurdināms un ar vienu uzlādi darbojas līdz 7 dienām.

Huawei Watch GT 3 42mm

MODELIS: Milo-B19T/55027151

Laba cena
Ļaujies jaunas iekārtas kārdinājumam – šobrīd laba cena!
Līdz akcijas beigām:

Tehnoloģiska rotaslieta

 
Laba cena
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
7.55 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
180.99 €
8.58 €/mēn. / 205.79 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
181.00 €**** 205.79 €


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
6.50 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Ko izvēlēties – glītu aksesuāru vai praktisku palīgu ikdienas gaitās? Watch GT 3 apvieno abus. Šis ūdensdrošais dizaina meistardarbs piesaista uzmanību ar 3D izliekta stikla virsmu un bagātīgu siksniņu kolekciju. 10,2 mm biezais pulkstenis sver tikai 35 gramus, un 42 mm AMOLED tehnoloģijas ekrānā gludus attēlus veido 466x466 pikseļi. Rotējošā poga ļauj viegli pārvietoties pa funkcijām bagāto izvēlni un atrast vajadzīgo ikonu. Iespēju ir patiesi daudz. Jaunais TruSeen 5.0+ sensors mēra sirds ritmu vēl precīzāk, piecu satelītu sistēmu kopdarbā pozicionēšana ir precīzāka nekā jebkad, par laikapstākļiem ziņo iebūvētais barometrs. Sportošanā palīdzēs virtuālais mākslīgā intelekta skriešanas treneris un fizisko aktivitāšu mērītājs, kas atpazīst vairāk nekā 100 sporta veidu. Turklāt vari zvanīt un runāt tieši caur pulksteni, izmantojot Bluetooth savienojumu ar telefonu. Pat ar visu funkciju klāstu Watch GT 3 ir nenogurdināms un ar vienu uzlādi darbojas līdz 7 dienām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!