• Autorizēties
 • Meklēt
     Stilīgs veselības uzraugs

  Klasiskā taisnstūra dizainā ieturētais Watch Fit mini apvieno stilīgu izskatu ar visaptverošu veselības uzraudzību un bagātīgu sporta režīmu klāstu. Zeltītais metāla korpuss kombinācijā ar ādas siksniņu piešķir viedpulkstenim izsmalcinātu izskatu, savukārt rotējošā poga nodrošina vienkāršu un ērtu vadību. 1,47 collu krāsainajā AMOLED skārienekrānā vari uzstādīt kādu no 300 darbvirsmas izkārtojumiem, pielāgojot ierīci situācijai vai noskaņojumam. Līdz divām nedēļām ar vienu uzlādi strādājošais pulkstenis gādā par miega kvalitātes, menstruālā cikla, skābekļa piesātinājuma, pulsa un stresa uzraudzību cauru diennakti. Sportotājiem pieejama 96 sporta veidu datu reģistrēšana aktivitātēm telpās, ārā un ūdenī, savukārt visaptverošas atskaites iespējams aplūkot pievienotā viedtelefona mobilajā lietotnē Huawei Health. Watch Fit mini arī uzrāda zvanus un ļauj noraidīt tos ar iepriekš sagatavotu īsziņas tekstu.

  Huawei Watch Fit mini

  MODELIS: Fara-B69 / 55027538

  Stilīgs veselības uzraugs

   
  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Bezprocentu nomaksa
  2.90 €/mēn.*
  Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
  69.42 €
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
  Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


  Pērkot uzreiz
  69.43


  Ieskaties!
  Iekārtas apdrošināšana
  nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
  Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
  4.30 €/mēn.

  Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
  Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
  Uzzināt vairāk

    Izvēlēties     Atteikties  

  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 10.02.2023.
  Apraksts

  Klasiskā taisnstūra dizainā ieturētais Watch Fit mini apvieno stilīgu izskatu ar visaptverošu veselības uzraudzību un bagātīgu sporta režīmu klāstu. Zeltītais metāla korpuss kombinācijā ar ādas siksniņu piešķir viedpulkstenim izsmalcinātu izskatu, savukārt rotējošā poga nodrošina vienkāršu un ērtu vadību. 1,47 collu krāsainajā AMOLED skārienekrānā vari uzstādīt kādu no 300 darbvirsmas izkārtojumiem, pielāgojot ierīci situācijai vai noskaņojumam. Līdz divām nedēļām ar vienu uzlādi strādājošais pulkstenis gādā par miega kvalitātes, menstruālā cikla, skābekļa piesātinājuma, pulsa un stresa uzraudzību cauru diennakti. Sportotājiem pieejama 96 sporta veidu datu reģistrēšana aktivitātēm telpās, ārā un ūdenī, savukārt visaptverošas atskaites iespējams aplūkot pievienotā viedtelefona mobilajā lietotnē Huawei Health. Watch Fit mini arī uzrāda zvanus un ļauj noraidīt tos ar iepriekš sagatavotu īsziņas tekstu.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!