Meklēt
 Stilīgs veselības uzraugs

Klasiskā taisnstūra dizainā ieturētais Watch Fit mini apvieno stilīgu izskatu ar visaptverošu veselības uzraudzību un bagātīgu sporta režīmu klāstu. Zeltītais metāla korpuss kombinācijā ar ādas siksniņu piešķir viedpulkstenim izsmalcinātu izskatu, savukārt rotējošā poga nodrošina vienkāršu un ērtu vadību. 1,47 collu krāsainajā AMOLED skārienekrānā vari uzstādīt kādu no 300 darbvirsmas izkārtojumiem, pielāgojot ierīci situācijai vai noskaņojumam. Līdz divām nedēļām ar vienu uzlādi strādājošais pulkstenis gādā par miega kvalitātes, menstruālā cikla, skābekļa piesātinājuma, pulsa un stresa uzraudzību cauru diennakti. Sportotājiem pieejama 96 sporta veidu datu reģistrēšana aktivitātēm telpās, ārā un ūdenī, savukārt visaptverošas atskaites iespējams aplūkot pievienotā viedtelefona mobilajā lietotnē Huawei Health. Watch Fit mini arī uzrāda zvanus un ļauj noraidīt tos ar iepriekš sagatavotu īsziņas tekstu.

Huawei Watch Fit mini

MODELIS: Fara-B69 / 55027538

Stilīgs veselības uzraugs

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
2.90 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
69.42 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
69.43


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
4.30 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 10.02.2023.
Apraksts

Klasiskā taisnstūra dizainā ieturētais Watch Fit mini apvieno stilīgu izskatu ar visaptverošu veselības uzraudzību un bagātīgu sporta režīmu klāstu. Zeltītais metāla korpuss kombinācijā ar ādas siksniņu piešķir viedpulkstenim izsmalcinātu izskatu, savukārt rotējošā poga nodrošina vienkāršu un ērtu vadību. 1,47 collu krāsainajā AMOLED skārienekrānā vari uzstādīt kādu no 300 darbvirsmas izkārtojumiem, pielāgojot ierīci situācijai vai noskaņojumam. Līdz divām nedēļām ar vienu uzlādi strādājošais pulkstenis gādā par miega kvalitātes, menstruālā cikla, skābekļa piesātinājuma, pulsa un stresa uzraudzību cauru diennakti. Sportotājiem pieejama 96 sporta veidu datu reģistrēšana aktivitātēm telpās, ārā un ūdenī, savukārt visaptverošas atskaites iespējams aplūkot pievienotā viedtelefona mobilajā lietotnē Huawei Health. Watch Fit mini arī uzrāda zvanus un ļauj noraidīt tos ar iepriekš sagatavotu īsziņas tekstu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!