Meklēt
 Absolūta brīvība

Atstāj telefonu mājās un dodies dabā vai sportot tikai ar pulksteni uz rokas! Watch 3 Pro pieejama eSIM funkcija, kas ļauj pievienot LMT Multi-SIM pakalpojumu. Tādējādi no šī pulksteņa var zvanīt un sūtīt ziņojumus pat tad, ja pievienotais viedtālrunis nav tuvumā. Gaumīgajā Watch 3 Pro pieejamas visas nozīmīgākās Huawei radītās iespējas. Tas atpazīst vairāk nekā 100 sporta veidus un mēra dažādus fiziskos parametrus, ieskaitot ādas temperatūru un skābekļa piesātinājumu. Harmony OS operētājsistēma sniedz iespēju lejupielādēt un 1,43 collu košajā, krāsainajā AMOLED ekrānā lietot mobilās lietotnes no virtuālā veikala AppGallery. Ierīces dizainu var padarīt patiesi unikālu, iestatot sākuma ekrānā ar savu telefonu uzņemtus 5–10 sekunžu video. Un pat visas šīs neskaitāmās iespējas nespēj nokausēt ietilpīgo akumulatoru – standarta apstākļos tas ar vienu uzlādi darbojas 5 dienas, bet taupības režīmā pat 21 dienu.

Huawei Watch 3 Pro LTE

MODELIS: Galileo-L40E/55026781

Izmanto sava telefona pieslēgumu viedpulkstenī – vienots numurs tikai 3.99 €/mēn. Vairāk par pakalpojumu lasi ŠEIT!

Absolūta brīvība

 Kategorija

Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
13.74 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
329.75 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
329.76


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
6.50 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 06.04.2023.
Apraksts

Atstāj telefonu mājās un dodies dabā vai sportot tikai ar pulksteni uz rokas! Watch 3 Pro pieejama eSIM funkcija, kas ļauj pievienot LMT Multi-SIM pakalpojumu. Tādējādi no šī pulksteņa var zvanīt un sūtīt ziņojumus pat tad, ja pievienotais viedtālrunis nav tuvumā. Gaumīgajā Watch 3 Pro pieejamas visas nozīmīgākās Huawei radītās iespējas. Tas atpazīst vairāk nekā 100 sporta veidus un mēra dažādus fiziskos parametrus, ieskaitot ādas temperatūru un skābekļa piesātinājumu. Harmony OS operētājsistēma sniedz iespēju lejupielādēt un 1,43 collu košajā, krāsainajā AMOLED ekrānā lietot mobilās lietotnes no virtuālā veikala AppGallery. Ierīces dizainu var padarīt patiesi unikālu, iestatot sākuma ekrānā ar savu telefonu uzņemtus 5–10 sekunžu video. Un pat visas šīs neskaitāmās iespējas nespēj nokausēt ietilpīgo akumulatoru – standarta apstākļos tas ar vienu uzlādi darbojas 5 dienas, bet taupības režīmā pat 21 dienu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!