• AutorizētiesSlaids ķermenis – pirmais solis uz veselību

Lai izvērtētu veselības stāvokli, ar nosvēršanos vien ir par maz. Huawei viedie svari piedāvā ar vienu mērījumi veikt deviņus testus un sekot līdzi to izmaiņām laika gaitā. Svaru pamatnē iestrādātie sensori ievāc nepieciešamo informāciju un, izmantojot modernus algoritmus, Smart Scale AH100 nosaka svaru, ķermeņa tauku īpatsvaru, ķermeņa masas indeksu, muskuļu masu, ūdens koncentrāciju ķermenī, kaulu masu, olbaltumvielu daudzumu organismā, iekšējos orgānus ieskaujošo viscerālo tauku daudzumu un vielmaiņas līmeni. Lai dati tiktu savākti regulāri, piesaistītā mobilā lietotne atgādina, kad atkal jākāpj uz svariem.

Huawei Smart Scale AH100

MODELIS: 6901443198375

Slaids ķermenis – pirmais solis uz veselību

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
1.69 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
40.50Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.11.2019.
Iekārtas apraksts

Lai izvērtētu veselības stāvokli, ar nosvēršanos vien ir par maz. Huawei viedie svari piedāvā ar vienu mērījumi veikt deviņus testus un sekot līdzi to izmaiņām laika gaitā. Svaru pamatnē iestrādātie sensori ievāc nepieciešamo informāciju un, izmantojot modernus algoritmus, Smart Scale AH100 nosaka svaru, ķermeņa tauku īpatsvaru, ķermeņa masas indeksu, muskuļu masu, ūdens koncentrāciju ķermenī, kaulu masu, olbaltumvielu daudzumu organismā, iekšējos orgānus ieskaujošo viscerālo tauku daudzumu un vielmaiņas līmeni. Lai dati tiktu savākti regulāri, piesaistītā mobilā lietotne atgādina, kad atkal jākāpj uz svariem.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!