Meklēt
 Izzini savu ķermeni

Plānie, glītie, ar stiklu pārklātie viedie svari Scale 3 pavērs Tev priekškaru uz sevis iepazīšanu pavisam jaunā līmenī. Ar Ķīnas zinātņu akadēmijas pētnieku palīdzību izstrādātais, mākslīgā intelekta tehnoloģijās balstītais Huawei TruFit algoritms ar zinātnisku precizitāti mēra skeleta muskuļu svaru, ķermeņa tauku procentu un citus svarīgus parametrus, kas palīdzēs Tev saprast, kas būtu jāmaina dienas režīmā labāku rezultātu iegūšanai. Svari automātiski atpazīst dažādus lietotājus un katra mērījumus pievieno tā profilam, veidojot ilgu un detalizētu pārskatu par ķermeņa stāvokļa izmaiņām. Kompaktā ierīce ar noapaļotiem stūriem teicami iederas interjerā un, pateicoties 1,3 kilogramu svaram, ir viegli pārvietojama. Taču vienlaikus tā ir ārkārtīgi izturīga un izmēģinājumos pārcietusi kritienus, straujas temperatūras svārstības, dažādu objektu uzkrišanu uz virsmas un sastapšanos ar sāli. 

Huawei Scale 3 New

MODELIS: 55020ABM

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Izzini savu ķermeni

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
1.35 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
32.23 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
32.24Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 27.09.2023.
Apraksts

Plānie, glītie, ar stiklu pārklātie viedie svari Scale 3 pavērs Tev priekškaru uz sevis iepazīšanu pavisam jaunā līmenī. Ar Ķīnas zinātņu akadēmijas pētnieku palīdzību izstrādātais, mākslīgā intelekta tehnoloģijās balstītais Huawei TruFit algoritms ar zinātnisku precizitāti mēra skeleta muskuļu svaru, ķermeņa tauku procentu un citus svarīgus parametrus, kas palīdzēs Tev saprast, kas būtu jāmaina dienas režīmā labāku rezultātu iegūšanai. Svari automātiski atpazīst dažādus lietotājus un katra mērījumus pievieno tā profilam, veidojot ilgu un detalizētu pārskatu par ķermeņa stāvokļa izmaiņām. Kompaktā ierīce ar noapaļotiem stūriem teicami iederas interjerā un, pateicoties 1,3 kilogramu svaram, ir viegli pārvietojama. Taču vienlaikus tā ir ārkārtīgi izturīga un izmēģinājumos pārcietusi kritienus, straujas temperatūras svārstības, dažādu objektu uzkrišanu uz virsmas un sastapšanos ar sāli. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!