Meklēt
 Labāka mūzika ērtākās austiņās

Aktīvā trokšņu slāpēšanas sistēma Huawei bezvadu austiņās FreeBuds 4 sasniegusi jaunas virsotnes. Adaptīvā pielāgošanās sistēma efektīvi organizē skaņas plūsmu auss kanālā un tādējādi novērš nevēlamo skaņas viļņu nonākšanu ausīs. Paši ieauši ir viegli kā gaiss – katrs sver vien 4,1 gramu, un tie droši turas ausīs, lai vari komfortabli klausīties mūziku stundām ilgi. Patiešām ilgi, jo ar vienu uzlādi austiņas darbojas līdz 4 stundām, un uzlādes kārbiņā esošie enerģijas krājumi ļauj pagarināt klausīšanās laiku līdz pat nepilnai diennaktij. Tā kā katrā ieausī iemontēts 14,3 mm LCP dinamiskais skaļrunis, FreeBuds 4 nodrošina izcilu skaņas kvalitāti kā augšējās frekvencēs, tā zemajās. Kā ierasts, vadībai pieejama skārienjutīgā virsma uz ieaušu kātiņiem.

Huawei FreeBuds 4

MODELIS: 55034500

Labāka mūzika ērtākās austiņās

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
4.22 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
101.29


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
4.30 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības, kā arī tehnisku apsvērumu dēļ

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 30.09.2022.
Apraksts

Aktīvā trokšņu slāpēšanas sistēma Huawei bezvadu austiņās FreeBuds 4 sasniegusi jaunas virsotnes. Adaptīvā pielāgošanās sistēma efektīvi organizē skaņas plūsmu auss kanālā un tādējādi novērš nevēlamo skaņas viļņu nonākšanu ausīs. Paši ieauši ir viegli kā gaiss – katrs sver vien 4,1 gramu, un tie droši turas ausīs, lai vari komfortabli klausīties mūziku stundām ilgi. Patiešām ilgi, jo ar vienu uzlādi austiņas darbojas līdz 4 stundām, un uzlādes kārbiņā esošie enerģijas krājumi ļauj pagarināt klausīšanās laiku līdz pat nepilnai diennaktij. Tā kā katrā ieausī iemontēts 14,3 mm LCP dinamiskais skaļrunis, FreeBuds 4 nodrošina izcilu skaņas kvalitāti kā augšējās frekvencēs, tā zemajās. Kā ierasts, vadībai pieejama skārienjutīgā virsma uz ieaušu kātiņiem.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!