Meklēt
 Atvieglo savu ikdienu!

Savieno visas sava mājokļa viedās ierīces un turpmāk vadi dienas vienotā ritmā funkcionējošā vidē, kas daudz ko izdarīs Tavā vietā! Piemēram, samazinās gaismas spilgtumu telpā un aizvērs aizkarus, kad televizorā ieslēgsi filmu. Vai arī atslēgs elektrības tērētājus, kad neviena nav mājās, un sūtīs brīdinājumus par augstu elektrības patēriņu kādā ierīcē. Homey dos Tev iespēju izlemt, kurām iekārtām sazināties vienai ar otru, un liks tām saprasties, jo tā sadarbojas ar vairāk nekā 50 tūkstošiem iekārtu, ko ražojuši labi zināmi zīmoli. To vidū arī Netatmo, Withings, Samsung, LG, Siemens, Bosch, IKEA, Xiaomi, Philips, Sonos, Bang&Olufsen, Amazon, Google, Nest, Fibaro un daudzi, daudzi citi.

Homey by Athom Viedās mājas bāzes stacija

MODELIS: 1235850

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!
Izpārdo-
šana

Atvieglo savu ikdienu!

 
Izpārdo-
šana

Kategorija

Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
6.86 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
164.46 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
164.47Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Savieno visas sava mājokļa viedās ierīces un turpmāk vadi dienas vienotā ritmā funkcionējošā vidē, kas daudz ko izdarīs Tavā vietā! Piemēram, samazinās gaismas spilgtumu telpā un aizvērs aizkarus, kad televizorā ieslēgsi filmu. Vai arī atslēgs elektrības tērētājus, kad neviena nav mājās, un sūtīs brīdinājumus par augstu elektrības patēriņu kādā ierīcē. Homey dos Tev iespēju izlemt, kurām iekārtām sazināties vienai ar otru, un liks tām saprasties, jo tā sadarbojas ar vairāk nekā 50 tūkstošiem iekārtu, ko ražojuši labi zināmi zīmoli. To vidū arī Netatmo, Withings, Samsung, LG, Siemens, Bosch, IKEA, Xiaomi, Philips, Sonos, Bang&Olufsen, Amazon, Google, Nest, Fibaro un daudzi, daudzi citi.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!