• AutorizētiesIenirsti 4K izšķirtspējā

Vēlies saglabāt episkus mirkļus patiesi fantastiskos ierakstos? HERO7 Silver ir darbam gatavs! Action kamera filmē 4K izšķirtspējas video ar 30 kadriem sekundē, veidojot dzidrus un skaidrus video, kā arī uzņem 10 Mpix fotoattēlus. Skārienjutīgajā ekrānā sameklē piemērotāko režīmu un dod rīkojumu ar vienu pieskārienu vai balsi – HERO7 Silver atpazīst 14 dažādas balss komandas. Turpat ekrānā varēsi pārskatīt uzņemtos materiālus. Droši izmanto kameru visdažādākajos apstākļos, jo tā ir nocietināta pret vibrācijām un vides ietekmi. Vari ar to nirt pat 10 metrus zem ūdens un turpināt filmēt.

GoPro HERO7 Silver

MODELIS: CHDHC-601

Ienirsti 4K izšķirtspējā

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
11.33 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
271.91


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Vēlies saglabāt episkus mirkļus patiesi fantastiskos ierakstos? HERO7 Silver ir darbam gatavs! Action kamera filmē 4K izšķirtspējas video ar 30 kadriem sekundē, veidojot dzidrus un skaidrus video, kā arī uzņem 10 Mpix fotoattēlus. Skārienjutīgajā ekrānā sameklē piemērotāko režīmu un dod rīkojumu ar vienu pieskārienu vai balsi – HERO7 Silver atpazīst 14 dažādas balss komandas. Turpat ekrānā varēsi pārskatīt uzņemtos materiālus. Droši izmanto kameru visdažādākajos apstākļos, jo tā ir nocietināta pret vibrācijām un vides ietekmi. Vari ar to nirt pat 10 metrus zem ūdens un turpināt filmēt.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!