Pasmelies enerģiju no saules

Garmin pirmais sporta pulkstenis ar 1,4 collu ekrānā iebūvētu saules bateriju maina priekšstatus par to, cik tālos un ilgos piedzīvojumos vari doties. Taupīgais, militāriem standartiem atbilstoši izturīgais pulkstenis pats uzpilda akumulatoru, pagarinot laiku starp uzlādes reizēm. Tas arī ievāc visa veida fizisko aktivitāšu un veselības datus, kā arī ar noderīgiem padomiem palīdz pierast pie klimata un augstuma izmaiņām. Noglabā pulkstenī līdz pat 2000 dziesmām vai pieslēdzies mūzikas atskaņošanas servisiem Spotify, Deezer un Amazon Music un klausies savas iecienītākās dziesmas bezvadu austiņās. Aktīvās atpūtas cienītājus īpaši iepriecinās karte ar vairāk nekā 2000 slēpošanas kūrortu un 41 000 golfa laukumu vietām visā pasaulē.

Garmin fēnix 6X Pro Solar Titanium

MODELIS: 010-02157-21

Pasmelies enerģiju no saules

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
32.68 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
784.30


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Garmin pirmais sporta pulkstenis ar 1,4 collu ekrānā iebūvētu saules bateriju maina priekšstatus par to, cik tālos un ilgos piedzīvojumos vari doties. Taupīgais, militāriem standartiem atbilstoši izturīgais pulkstenis pats uzpilda akumulatoru, pagarinot laiku starp uzlādes reizēm. Tas arī ievāc visa veida fizisko aktivitāšu un veselības datus, kā arī ar noderīgiem padomiem palīdz pierast pie klimata un augstuma izmaiņām. Noglabā pulkstenī līdz pat 2000 dziesmām vai pieslēdzies mūzikas atskaņošanas servisiem Spotify, Deezer un Amazon Music un klausies savas iecienītākās dziesmas bezvadu austiņās. Aktīvās atpūtas cienītājus īpaši iepriecinās karte ar vairāk nekā 2000 slēpošanas kūrortu un 41 000 golfa laukumu vietām visā pasaulē.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!