Rāda ceļu uz panākumiem

Fēnix 5 Plus ir tieši tas, kas nepieciešams sportiska dzīvesveida cienītājiem un piedzīvojumu meklētājiem. Izturīgs un multifunkcionāls viedpulkstenis ar iebūvētām kartēm, kas palīdzēs orientēties kā pilsētā, tā vietās, kur cilvēki reti sper kāju. Krāsainas topogrāfiskās kartes ir pielāgotas tieši ekrāna izmēram, lai Tu bez kavēšanās atrastu labāko ceļu. Pulkstenis arī piedāvā Garmin Connect lietotnes apkopotos citu skrējēju un riteņbraucēju vidū populārākos maršrutus. Fēnix 5 Plus savāc visus svarīgākos fizisko aktivitāšu datus, mēra pulsu un rāda pievienotā viedtelefona ziņojumus. Tajā var lejupielādēt arī 500 dziesmas un klausīties ar Bluetooth austiņām. Viedpulksteņa režīmā 5 Plus ar vienu uzlādi darbojas līdz 12 dienām, bet GPS – 8 stundas.

Garmin fēnix 5 Plus Sapphire Black with Black Band

MODELIS: 010-01988-01

Rāda ceļu uz panākumiem

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
25.11 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
602.48


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Jaunums!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
10.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 70.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Fēnix 5 Plus ir tieši tas, kas nepieciešams sportiska dzīvesveida cienītājiem un piedzīvojumu meklētājiem. Izturīgs un multifunkcionāls viedpulkstenis ar iebūvētām kartēm, kas palīdzēs orientēties kā pilsētā, tā vietās, kur cilvēki reti sper kāju. Krāsainas topogrāfiskās kartes ir pielāgotas tieši ekrāna izmēram, lai Tu bez kavēšanās atrastu labāko ceļu. Pulkstenis arī piedāvā Garmin Connect lietotnes apkopotos citu skrējēju un riteņbraucēju vidū populārākos maršrutus. Fēnix 5 Plus savāc visus svarīgākos fizisko aktivitāšu datus, mēra pulsu un rāda pievienotā viedtelefona ziņojumus. Tajā var lejupielādēt arī 500 dziesmas un klausīties ar Bluetooth austiņām. Viedpulksteņa režīmā 5 Plus ar vienu uzlādi darbojas līdz 12 dienām, bet GPS – 8 stundas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!