Kusties vesels!

Reģistrē savas fiziskās aktivitātes kaut 24 stundas diennaktī. Telpās vai ārā. Skrienot, peldot vai vienkārši ejot. Pateicoties iebūvētajam GPS uztvērējam un pulsa mērītājam, Vivosport precīzi iezīmēs veikto maršrutu, izmērīs visus svarīgākos fizisko aktivitāšu parametrus, kā arī izrēķinās maksimālo skābekļa patēriņu un stresa līmeni. Savienots ar viedtālruni, tas informē par saņemtajām īsziņām, sociālo tīklu jaunumiem, e-pasta vēstulēm, kā arī ļauj kontrolēt mūzikas atskaņotāju. Kompaktā, vieglā ierīce ar krāsainu vienmēr ieslēgtu Garmin Chroma Display skārienjutīgu ekrānu ar vienu uzlādi viedpulksteņa režīmā darbojas līdz 7 dienām, bet GPS – līdz 8 stundām.

Garmin Vivosport Slate

MODELIS: 010-01789-20

Kusties vesels!

 

Kategorija

Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
3.76 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
90.09Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 24.01.2020.
Iekārtas apraksts

Reģistrē savas fiziskās aktivitātes kaut 24 stundas diennaktī. Telpās vai ārā. Skrienot, peldot vai vienkārši ejot. Pateicoties iebūvētajam GPS uztvērējam un pulsa mērītājam, Vivosport precīzi iezīmēs veikto maršrutu, izmērīs visus svarīgākos fizisko aktivitāšu parametrus, kā arī izrēķinās maksimālo skābekļa patēriņu un stresa līmeni. Savienots ar viedtālruni, tas informē par saņemtajām īsziņām, sociālo tīklu jaunumiem, e-pasta vēstulēm, kā arī ļauj kontrolēt mūzikas atskaņotāju. Kompaktā, vieglā ierīce ar krāsainu vienmēr ieslēgtu Garmin Chroma Display skārienjutīgu ekrānu ar vienu uzlādi viedpulksteņa režīmā darbojas līdz 7 dienām, bet GPS – līdz 8 stundām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!