Moderna un gudra

Plānā, šaurā fitnesa aproce apvieno modīgu dizainu un košu ekrānu ar plašu funkcionalitāti. Tā mēra ne vien fizisko aktivitāšu parametrus, bet arī miega kvalitāti un skābekļa līmeni asinīs naktīs, izmantojot iebūvēto Pulse Ox2 sensoru. Aproce arī parādīs, kāds ir Tavs pulss un stresa līmenis dažādās dzīves situācijās, kā arī izmērīs enerģijas daudzumu. Savienota ar viedtālruni, tā vēstīs par zvaniem un ziņojumiem, bet Android ierīču lietotājiem ļaus uz tiem arī atbildēt. Ūdensdrošā Vivosmart 4 ar vienu uzlādi darbojas līdz 7 dienām.

Garmin Vivosmart 4

MODELIS: 010-01995-20

Moderna un gudra

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
4.10 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
98.35


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Plānā, šaurā fitnesa aproce apvieno modīgu dizainu un košu ekrānu ar plašu funkcionalitāti. Tā mēra ne vien fizisko aktivitāšu parametrus, bet arī miega kvalitāti un skābekļa līmeni asinīs naktīs, izmantojot iebūvēto Pulse Ox2 sensoru. Aproce arī parādīs, kāds ir Tavs pulss un stresa līmenis dažādās dzīves situācijās, kā arī izmērīs enerģijas daudzumu. Savienota ar viedtālruni, tā vēstīs par zvaniem un ziņojumiem, bet Android ierīču lietotājiem ļaus uz tiem arī atbildēt. Ūdensdrošā Vivosmart 4 ar vienu uzlādi darbojas līdz 7 dienām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!