Meklēt
 Klasiski elegants. Moderni funkcionāls.

Kompakts, sievietes rokai piemērots viedpulkstenis, kas spēj ārkārtīgi daudz. Spilgto skārienjutīgo 34 mm ekrānu klāj stilīgs, rakstains stikliņš, un tas aktivizējas gan ar pieskārienu, gan rokas kustību. Sportiskā silikona siksniņa cieši notur pulksteni uz plaukstas locītavas, lai tas precīzi mērītu pulsu, ķermeņa enerģijas līmeni, elpošanu un stresa pakāpi. Lily seko līdzi arī menstruālajam ciklam, miega kvalitātei un skābekļa piesātinājumam asinīs. Turklāt tas saņem ziņojumus no piesaistītā viedtelefona un ļauj uz tiem atbildēt. Kā īstam sporta pulkstenim piedien, ūdensdrošais Lily mēra fizisko aktivitāšu parametrus un ar vienu uzlādi darbojas līdz 5 dienām.

Garmin Lily Sport

MODELIS: 010-02384-11

Klasiski elegants. Moderni funkcionāls.

 

Kategorija

Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
6.86 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
164.47


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
4.30 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 30.09.2022.
Apraksts

Kompakts, sievietes rokai piemērots viedpulkstenis, kas spēj ārkārtīgi daudz. Spilgto skārienjutīgo 34 mm ekrānu klāj stilīgs, rakstains stikliņš, un tas aktivizējas gan ar pieskārienu, gan rokas kustību. Sportiskā silikona siksniņa cieši notur pulksteni uz plaukstas locītavas, lai tas precīzi mērītu pulsu, ķermeņa enerģijas līmeni, elpošanu un stresa pakāpi. Lily seko līdzi arī menstruālajam ciklam, miega kvalitātei un skābekļa piesātinājumam asinīs. Turklāt tas saņem ziņojumus no piesaistītā viedtelefona un ļauj uz tiem atbildēt. Kā īstam sporta pulkstenim piedien, ūdensdrošais Lily mēra fizisko aktivitāšu parametrus un ar vienu uzlādi darbojas līdz 5 dienām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!