Meklēt
 Dodies piedzīvojumos!

Lielākais no Instinct sērijas GPS viedpulksteņiem ir Tavs uzticamais līdzgaitnieks piedzīvojumos un aktīvā atpūtā. Tas ir pienācīgi izturīgs lietošanai visdažādākajos apstākļos un tik stilīgs, lai to valkātu ar prieku un pārliecību. 50 mm polimēra korpuss nodrošina 10 ATM ūdensdrošības rādītāju un atbilst ASV militārā standarta 810 prasībām. Ekrānu klāj saules enerģijas uzlādes lēca PowerGlass, kas jau tā vismaz 40 dienas ilgo baterijas darbības laiku padara teju bezgalīgu. Pulkstenis atbalsta vairākas satelītu navigācijas sistēmas, tādēļ vienmēr parādīs atrašanās vietu, kā arī ar TRACKBACK funkciju aizvedīs atpakaļ uz pārgājiena sākuma punktu. Iebūvētais vairāku LED lukturītis nodrošina dažādus spilgtuma režīmus un stroboskopa režīmu, kas pielāgojas skriešanas kadencei, savukārt sarkanā drošības apgaismojuma režīms palīdz naktī. Ierīcē ir daudzas lietotnes sportam un fizisko aktivitāšu mērīšanai, ķermeņa enerģijas uzraugs Body Battery, pie tam tajā var ielādēt desmitiem jaunu lietotņu no Connect IQ. Pulkstenis arī parāda ziņojumus no piesaistītā viedtelefona un ir izmantojams kā norēķināšanās līdzeklis, pateicoties Garmin Pay bezkontakta maksājumu sistēmai.

Garmin Instinct 2X Solar

MODELIS: 010-02805-00

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Dodies piedzīvojumos!

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
15.47 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
371.07 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
371.08


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
8.70 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 50.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Lielākais no Instinct sērijas GPS viedpulksteņiem ir Tavs uzticamais līdzgaitnieks piedzīvojumos un aktīvā atpūtā. Tas ir pienācīgi izturīgs lietošanai visdažādākajos apstākļos un tik stilīgs, lai to valkātu ar prieku un pārliecību. 50 mm polimēra korpuss nodrošina 10 ATM ūdensdrošības rādītāju un atbilst ASV militārā standarta 810 prasībām. Ekrānu klāj saules enerģijas uzlādes lēca PowerGlass, kas jau tā vismaz 40 dienas ilgo baterijas darbības laiku padara teju bezgalīgu. Pulkstenis atbalsta vairākas satelītu navigācijas sistēmas, tādēļ vienmēr parādīs atrašanās vietu, kā arī ar TRACKBACK funkciju aizvedīs atpakaļ uz pārgājiena sākuma punktu. Iebūvētais vairāku LED lukturītis nodrošina dažādus spilgtuma režīmus un stroboskopa režīmu, kas pielāgojas skriešanas kadencei, savukārt sarkanā drošības apgaismojuma režīms palīdz naktī. Ierīcē ir daudzas lietotnes sportam un fizisko aktivitāšu mērīšanai, ķermeņa enerģijas uzraugs Body Battery, pie tam tajā var ielādēt desmitiem jaunu lietotņu no Connect IQ. Pulkstenis arī parāda ziņojumus no piesaistītā viedtelefona un ir izmantojams kā norēķināšanās līdzeklis, pateicoties Garmin Pay bezkontakta maksājumu sistēmai.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!