Meklēt
 Ar saules spēku

Populārā Garmin sporta pulksteņa Fēnix 7 sērija Pro ir paredzēta īsteniem piedzīvojumu meklētājiem, dēkaiņiem un sevis izaicinātājiem. Pateicoties Power Glass saules enerģijas uzlādes lēcai, viedā ierīce ar vienu uzlādi spēj darboties pat 37 dienas no vietas viedpulksteņa režīmā vai 122 stundas GPS režīmā. Sērijas lielākā ierīce Fēnix 7X Pro ir apveltīta ar 51 mm krāsainu skārienekrānu un izturīgu, ar šķiedrām stiegrotu polimērkompozīta korpusu tērauda ietvarā. Arī aizmugurējais pārsegs veidots no tērauda, un pulkstenis testēts atbilstoši ASV militārajiem standartiem attiecībā uz termisko iedarbību, triecieniem un ūdensizturību. Kā ierasts, Fenix 7X Pro ir piesātināts ar mērīšanas rīkiem. Tas pat izvērtē lietotāja spēju skriet kalnā, vispārējo izturību un ķermeņa enerģijas līmeni. Pievienoto vērtību sniedz iebūvēts LED lukturītis ar maināmu gaismas spilgtumu.

Garmin Fenix 7X Pro Solar

MODELIS: 010-02778-01

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Ar saules spēku

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
32.68 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
784.30 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
784.30


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
13.10 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 85.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Populārā Garmin sporta pulksteņa Fēnix 7 sērija Pro ir paredzēta īsteniem piedzīvojumu meklētājiem, dēkaiņiem un sevis izaicinātājiem. Pateicoties Power Glass saules enerģijas uzlādes lēcai, viedā ierīce ar vienu uzlādi spēj darboties pat 37 dienas no vietas viedpulksteņa režīmā vai 122 stundas GPS režīmā. Sērijas lielākā ierīce Fēnix 7X Pro ir apveltīta ar 51 mm krāsainu skārienekrānu un izturīgu, ar šķiedrām stiegrotu polimērkompozīta korpusu tērauda ietvarā. Arī aizmugurējais pārsegs veidots no tērauda, un pulkstenis testēts atbilstoši ASV militārajiem standartiem attiecībā uz termisko iedarbību, triecieniem un ūdensizturību. Kā ierasts, Fenix 7X Pro ir piesātināts ar mērīšanas rīkiem. Tas pat izvērtē lietotāja spēju skriet kalnā, vispārējo izturību un ķermeņa enerģijas līmeni. Pievienoto vērtību sniedz iebūvēts LED lukturītis ar maināmu gaismas spilgtumu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!