Meklēt
 Vairo spēku!

Pieņem jebkuru sportisku izaicinājumu ar šo sudraboto, izturīgo Fēnix 7S multisporta GPS viedpulksteni! Pateicoties 42 mm diametra korpusam, sudrabotais pulkstenis ir piemērots smalkākai rokai. Tas pieejams ar balta akmens un grafīta krāsas siksniņu un piedāvā novatorisku dizainu un veiktspēju, kā arī funkcionalitāti katrā nedēļas dienā. Izmanto iepriekš lejupielādētus aktivitāšu profilus taku skrējienam un skrējienam pa skrejceliņu, peldēšanai, standarta skriešanai, riteņbraukšanai, pārgājieniem, airēšanai, slēpošanai, golfam, sērfošanai, iekštelpu alpīnismam un citām aktivitātēm! Iebūvētais virtuālais treneris sniegs padomus ikdienas fiziskajām aktivitātēm, un pulkstenī varēsi aplūkot arī ziņojumus no piesaistītā viedtelefona. Pirms treniņa lejupielādē dziesmas no Spotify, Deezer vai Amazon Music konta pulksteņa iebūvētajā atmiņā un klausies bezvadu austiņās, neizmantojot telefonu.

Garmin FĒNIX 7S

MODELIS: 010-02539-01

Vairo spēku!

 

Kategorija

Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
24.08 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
577.69 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
577.69


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
10.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 70.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Pieņem jebkuru sportisku izaicinājumu ar šo sudraboto, izturīgo Fēnix 7S multisporta GPS viedpulksteni! Pateicoties 42 mm diametra korpusam, sudrabotais pulkstenis ir piemērots smalkākai rokai. Tas pieejams ar balta akmens un grafīta krāsas siksniņu un piedāvā novatorisku dizainu un veiktspēju, kā arī funkcionalitāti katrā nedēļas dienā. Izmanto iepriekš lejupielādētus aktivitāšu profilus taku skrējienam un skrējienam pa skrejceliņu, peldēšanai, standarta skriešanai, riteņbraukšanai, pārgājieniem, airēšanai, slēpošanai, golfam, sērfošanai, iekštelpu alpīnismam un citām aktivitātēm! Iebūvētais virtuālais treneris sniegs padomus ikdienas fiziskajām aktivitātēm, un pulkstenī varēsi aplūkot arī ziņojumus no piesaistītā viedtelefona. Pirms treniņa lejupielādē dziesmas no Spotify, Deezer vai Amazon Music konta pulksteņa iebūvētajā atmiņā un klausies bezvadu austiņās, neizmantojot telefonu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!