Meklēt
 Sasniedz episkas virsotnes!

Otrās paaudzes multisporta pulkstenis Epix sniedz iespēju labāk izprast savu ķermeni, nepārtraukti uzraugot veselību. Neatkarīgi no Taviem fitnesa mērķiem, šim aktīvā dzīvesveida viedpulkstenim ir viss nepieciešamais, lai tos sasniegtu. Optimizē sava ķermeņa enerģijas rezerves, izmantojot sirdsdarbības ritma mainīguma, stresa, miega un citus datus, lai mērītu savu gatavību aktivitātēm vai sekotu nepieciešamībai atpūsties. Skaties mērījumu datus un ziņojumus no pievienotā viedtelefona satriecošajā 1,3 collu pastāvīgas darbības AMOLED ekrānā, kas ļauj saskatīt pulksteņa rādījumus pat spožos saules staros. Epix ir sagatavots nopietniem izaicinājumiem, un ar vienu uzlādi spēj darboties līdz 16 dienām viedpulksteņa režīmā.

Garmin EPIX (Gen 2)

MODELIS: 010-02582-01

Sasniedz episkas virsotnes!

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
26.83 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
643.80 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
643.81


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
10.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 70.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.06.2023.
Apraksts

Otrās paaudzes multisporta pulkstenis Epix sniedz iespēju labāk izprast savu ķermeni, nepārtraukti uzraugot veselību. Neatkarīgi no Taviem fitnesa mērķiem, šim aktīvā dzīvesveida viedpulkstenim ir viss nepieciešamais, lai tos sasniegtu. Optimizē sava ķermeņa enerģijas rezerves, izmantojot sirdsdarbības ritma mainīguma, stresa, miega un citus datus, lai mērītu savu gatavību aktivitātēm vai sekotu nepieciešamībai atpūsties. Skaties mērījumu datus un ziņojumus no pievienotā viedtelefona satriecošajā 1,3 collu pastāvīgas darbības AMOLED ekrānā, kas ļauj saskatīt pulksteņa rādījumus pat spožos saules staros. Epix ir sagatavots nopietniem izaicinājumiem, un ar vienu uzlādi spēj darboties līdz 16 dienām viedpulksteņa režīmā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!