Meklēt
 Maza kamera lielai drošības sajūtai

Miniatūrais videoreģistrators Garmin Dash Cam 47 ir tieši tas, kas mašīnā nepieciešams! Kompaktā izmēra dēļ tas ir neuzkrītošs, neaizsedz skatienu, taču ieraksta uz ceļa notiekošo detalizētā Full HD izšķirtspējā, turklāt plašā 140 grādu leņķī. Divi barošanas vada pievienošanas virzieni sniedz iespēju izvēlēties, kā kabelis mazāk traucēs. Iebūvētais GPS uztvērējs precīzi fiksē notikuma vietu un laiku, savukārt 2 collu LCD ekrānā vari uzreiz noskatīties un parādīt ierakstīto materiālu. Pēc pievienošanas transportlīdzekļa strāvas avotam videoreģistrators pastāvīgi ieraksta video, tādēļ nekādas papildu darbības pēc uzstādīšanas nav jāveic. Stāvēšanai novietotas automašīnas režīms uzrauga priekšā notiekošo arī tad, kad neesi klāt, un nosūta brīdinājumu par negadījumu uz Garmin Drive lietotni, ja vien automašīnā ir aktīvs Wi-Fi savienojums. Videoreģistrators pilda arī drošības asistenta funkcijas, brīdinot par novirzīšanos no joslas, sarkano gaismu luksoforā un ātruma ierobežojuma zīmēm. Savukārt Travelapse režīms garu ceļojumu pārvērš dažu minūšu spilgtāko mirkļu izlasē.

Garmin Dash Cam 47

MODELIS: 010-02505-01

Maza kamera lielai drošības sajūtai

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
6.17 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
147.93 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
147.94Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 16.06.2023.
Apraksts

Miniatūrais videoreģistrators Garmin Dash Cam 47 ir tieši tas, kas mašīnā nepieciešams! Kompaktā izmēra dēļ tas ir neuzkrītošs, neaizsedz skatienu, taču ieraksta uz ceļa notiekošo detalizētā Full HD izšķirtspējā, turklāt plašā 140 grādu leņķī. Divi barošanas vada pievienošanas virzieni sniedz iespēju izvēlēties, kā kabelis mazāk traucēs. Iebūvētais GPS uztvērējs precīzi fiksē notikuma vietu un laiku, savukārt 2 collu LCD ekrānā vari uzreiz noskatīties un parādīt ierakstīto materiālu. Pēc pievienošanas transportlīdzekļa strāvas avotam videoreģistrators pastāvīgi ieraksta video, tādēļ nekādas papildu darbības pēc uzstādīšanas nav jāveic. Stāvēšanai novietotas automašīnas režīms uzrauga priekšā notiekošo arī tad, kad neesi klāt, un nosūta brīdinājumu par negadījumu uz Garmin Drive lietotni, ja vien automašīnā ir aktīvs Wi-Fi savienojums. Videoreģistrators pilda arī drošības asistenta funkcijas, brīdinot par novirzīšanos no joslas, sarkano gaismu luksoforā un ātruma ierobežojuma zīmēm. Savukārt Travelapse režīms garu ceļojumu pārvērš dažu minūšu spilgtāko mirkļu izlasē.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!