Meklēt
 Mazāks, vienkāršāks, tikpat jaudīgs

Iegūsti HERO11 Black neticamās spējas un prasmes mazākā, vieglākā un vienkāršākā veidolā. HERO11 Black Mini kompaktais izmērs padara to ērtāku nēsāšanai uz ķermeņa, lai uzņemtu video no dažādiem skata punktiem, un dubultais stiprinājums paplašina iespējas piestiprināt kameru pie ķermeņa vai ķiveres. Turklāt izturīgais ārējais apvalks uzlabo jau leģendāro GoPro izturību. Arī mitrums tai nekaitēs - 133 gramus vieglo ierīci drīkst iemērkt pat 10 metrus dziļi ūdenī. Kamera aprīkota ar lielu attēla sensoru, kas ļauj uzņemt 5.3K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē vai 2.7K ar 240 kadriem, kā arī 24,7 MP attēlus no video stopkadra. Tā nodrošina arī publicēšanai sociālajos tīklos atbilstoša formāta vertikālos kadrus. 

GOPRO HERO11 BLACK Mini

MODELIS: CHDHF-111-RW

Laba cena
Ļaujies jaunas iekārtas kārdinājumam – šobrīd laba cena!
Līdz akcijas beigām:

Mazāks, vienkāršāks, tikpat jaudīgs

 
Laba cena
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
13.74 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
329.75 €
15.47 €/mēn. / 371.08 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
329.76 €**** 371.08 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 31.03.2023.
Apraksts

Iegūsti HERO11 Black neticamās spējas un prasmes mazākā, vieglākā un vienkāršākā veidolā. HERO11 Black Mini kompaktais izmērs padara to ērtāku nēsāšanai uz ķermeņa, lai uzņemtu video no dažādiem skata punktiem, un dubultais stiprinājums paplašina iespējas piestiprināt kameru pie ķermeņa vai ķiveres. Turklāt izturīgais ārējais apvalks uzlabo jau leģendāro GoPro izturību. Arī mitrums tai nekaitēs - 133 gramus vieglo ierīci drīkst iemērkt pat 10 metrus dziļi ūdenī. Kamera aprīkota ar lielu attēla sensoru, kas ļauj uzņemt 5.3K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē vai 2.7K ar 240 kadriem, kā arī 24,7 MP attēlus no video stopkadra. Tā nodrošina arī publicēšanai sociālajos tīklos atbilstoša formāta vertikālos kadrus. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!