Meklēt
 Satura veidotāja komplekts

Digitālā satura veidotāju darbs tagad kļuvis vieglāks nekā jebkad. GoPro HERO11 Black Creator Edition ir apvienots viss nepieciešamais produktīvai strādāšanai – izcila kamera, kas filmē 5.3K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē vai 2.7K izšķirtspējas video ar galvu reibinošiem 240 kadriem sekundē, un HyperSmooth 5.0 attēla stabilizācijas sistēma, kas rūpējas, lai pat trakulīgāko braucienu, skrējienu vai lēcienu ieraksti būtu maksimāli gludi. Filmēšanu atvieglo parocīgs rokturis ar iebūvētu papildu bateriju, kas ar vienu uzlādi ļauj filmēt 4K izšķirtspējā 4 stundas no vietas un ko var pārvērst par trijkāji, jaudīgs LED gaismeklis, ārējais mikrofons un ietilpīga Enduro baterija. Ar šādu komplektu somā ikviena ideja ir īstenojama.

GOPRO HERO11 BLACK Creator Edition

MODELIS: CHDFB-111-EU

Satura veidotāja komplekts

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
21.32 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
511.57 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
511.58


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Digitālā satura veidotāju darbs tagad kļuvis vieglāks nekā jebkad. GoPro HERO11 Black Creator Edition ir apvienots viss nepieciešamais produktīvai strādāšanai – izcila kamera, kas filmē 5.3K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē vai 2.7K izšķirtspējas video ar galvu reibinošiem 240 kadriem sekundē, un HyperSmooth 5.0 attēla stabilizācijas sistēma, kas rūpējas, lai pat trakulīgāko braucienu, skrējienu vai lēcienu ieraksti būtu maksimāli gludi. Filmēšanu atvieglo parocīgs rokturis ar iebūvētu papildu bateriju, kas ar vienu uzlādi ļauj filmēt 4K izšķirtspējā 4 stundas no vietas un ko var pārvērst par trijkāji, jaudīgs LED gaismeklis, ārējais mikrofons un ietilpīga Enduro baterija. Ar šādu komplektu somā ikviena ideja ir īstenojama.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!