• Autorizēties
 Izsmalcinātā Džulianna laistās zeltā

Zelta krāsas, ar kristāliem izrotāts korpuss un siksniņa no nerūsējoša tērauda. Klasisks, pie biroja kostīma un vakarkleitas vienlīdz labi piestāvošs dizains un daudz moderno tehnoloģiju iespēju. Dāmām paredzētajā ūdensdrošajā viedpulkstenī iebūvēts mikrofons un skaļrunis, kas sniedz iespēju balsī sarunāties ar Google Assistant digitālo asistentu. Julianna informē par piesaistītajā viedtelefonā saņemtajām ziņām, uzskaita fizisko aktivitāšu datus, mēra pulsu u.c. Trīs viedie enerģijas taupīšanas režīmu pagarina baterijas darbības laiku līdz vairākām dienām, savukārt paplašinātā atmiņa sniedz iespēju glabāt mūziku tieši pulkstenī un atskaņot to pat tad, kad tālrunis nav tuvumā.

Fossil Gen5 Julianna HR Stainless

MODELIS: FTW6035

Izsmalcinātā Džulianna laistās zeltā

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
10.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
247.11


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
6.50 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Zelta krāsas, ar kristāliem izrotāts korpuss un siksniņa no nerūsējoša tērauda. Klasisks, pie biroja kostīma un vakarkleitas vienlīdz labi piestāvošs dizains un daudz moderno tehnoloģiju iespēju. Dāmām paredzētajā ūdensdrošajā viedpulkstenī iebūvēts mikrofons un skaļrunis, kas sniedz iespēju balsī sarunāties ar Google Assistant digitālo asistentu. Julianna informē par piesaistītajā viedtelefonā saņemtajām ziņām, uzskaita fizisko aktivitāšu datus, mēra pulsu u.c. Trīs viedie enerģijas taupīšanas režīmu pagarina baterijas darbības laiku līdz vairākām dienām, savukārt paplašinātā atmiņa sniedz iespēju glabāt mūziku tieši pulkstenī un atskaņot to pat tad, kad tālrunis nav tuvumā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!