Izdzīvo dzīvi labāk

Pieejamākais viedpukstenis no Versa sērijas piešķirs Tavai dzīvei košumu un možumu. Vari to izvēlēties neierastā, dzīvīgā krāsā vai atturīgi klasiskā –, kāda vien labāk piestāv Tavai personībai. Versa Lite uzreiz kļūs par uzticamu veselības uzraugu, sekojot fizisko aktivitāšu parametriem, mudinot sasniegt nospraustos mērķus, pētot miega kvalitāti un skaitot izdzertā ūdens daudzumu. Iebūvētais fitnesa treneris parādīs vingrinājumus, bet stresa mazināšanas lietotne mācīs pareizi elpot, lai nomierinātos. Daiļā dzimuma lietotājām īpaši patiks daudzveidīgais sieviešu veselības kalendārs. Kā patiesi uzticamu pavadoni Versa Lite no rokas būs jānoņem reti, jo tas ar vienu uzlādi darbojas vairāk nekā četras dienas.

Fitbit Versa Lite Edition

MODELIS: FB415SRLV

Izdzīvo dzīvi labāk

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
5.48 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
131.41Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 16.10.2019.
Iekārtas apraksts

Pieejamākais viedpukstenis no Versa sērijas piešķirs Tavai dzīvei košumu un možumu. Vari to izvēlēties neierastā, dzīvīgā krāsā vai atturīgi klasiskā –, kāda vien labāk piestāv Tavai personībai. Versa Lite uzreiz kļūs par uzticamu veselības uzraugu, sekojot fizisko aktivitāšu parametriem, mudinot sasniegt nospraustos mērķus, pētot miega kvalitāti un skaitot izdzertā ūdens daudzumu. Iebūvētais fitnesa treneris parādīs vingrinājumus, bet stresa mazināšanas lietotne mācīs pareizi elpot, lai nomierinātos. Daiļā dzimuma lietotājām īpaši patiks daudzveidīgais sieviešu veselības kalendārs. Kā patiesi uzticamu pavadoni Versa Lite no rokas būs jānoņem reti, jo tas ar vienu uzlādi darbojas vairāk nekā četras dienas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!