Meklēt
 Izzini sevi!

Izproti savu ķermeni labāk, iemācies pārvaldīt stresu un sarūpē sev dziļāku, mierīgāku miegu. Tas dos vairāk enerģijas un labāku garastāvokli. Šajos izaicinājumos Tev palīdzēs Fitbit viedpulkstenis Sense 2, cauru dienu sekojot līdzi svarīgākajiem veselības rādījumiem un piedāvājot palīdzību stresa samazināšanā. Tostarp elpošanas vingrinājumus, vingrošanas nodarbības un meditācijas. Plānā, vieglā ierīce nenogurdina roku un prasmīgi paslēpjas zem apģērba piedurknes. Tā ziņo par piesaistītajā viedtelefonā saņemtajiem ziņojumiem, spēj izveidot elektrokardiogrammu un brīdināt par neregulāru sirdsdarbību, kā arī ik dienu novērtē Tavu gatavību sportiskām aktivitātēm. Izturīgais pulkstenis atpazīst vairāk nekā 40 sporta veidus un to vari lietot pat 50 metrus zem ūdens. Savukārt virs ūdens ar ierīci iespējams norēķināties par pirkumiem. Sense 2 ar vienu uzlādi darbojas līdz 6 dienām, un dienai nepieciešamo enerģijas apjomu tajā var ielādēt 12 minūtēs.

Fitbit Sense 2

MODELIS: FB521BKGB

Izzini sevi!

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
10.30 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
247.11 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
247.11


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
6.50 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.06.2023.
Apraksts

Izproti savu ķermeni labāk, iemācies pārvaldīt stresu un sarūpē sev dziļāku, mierīgāku miegu. Tas dos vairāk enerģijas un labāku garastāvokli. Šajos izaicinājumos Tev palīdzēs Fitbit viedpulkstenis Sense 2, cauru dienu sekojot līdzi svarīgākajiem veselības rādījumiem un piedāvājot palīdzību stresa samazināšanā. Tostarp elpošanas vingrinājumus, vingrošanas nodarbības un meditācijas. Plānā, vieglā ierīce nenogurdina roku un prasmīgi paslēpjas zem apģērba piedurknes. Tā ziņo par piesaistītajā viedtelefonā saņemtajiem ziņojumiem, spēj izveidot elektrokardiogrammu un brīdināt par neregulāru sirdsdarbību, kā arī ik dienu novērtē Tavu gatavību sportiskām aktivitātēm. Izturīgais pulkstenis atpazīst vairāk nekā 40 sporta veidus un to vari lietot pat 50 metrus zem ūdens. Savukārt virs ūdens ar ierīci iespējams norēķināties par pirkumiem. Sense 2 ar vienu uzlādi darbojas līdz 6 dienām, un dienai nepieciešamo enerģijas apjomu tajā var ielādēt 12 minūtēs.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!