Meklēt
 Iedvesmas piepildīta dzīve

Viss, kas Tev nepieciešams kustīgai dzīvei, ir Fitbit viedā aproce Inspire 3. Kompaktā ierīce ar krāsainu ekrānu mēra svarīgākos veselības parametrus, ieskaitot skābekļa piesātinājumu asinīs un ādas temperatūru, brīdina par neregulāru sirdsdarbību un atgādina, kad pienācis laiks izkustēties vai tuvojas īpašās dienas sievietēm. Inspire 3 ekrānā vari saņemt ziņojumus no piesaistītā viedtelefona un pat atbildēt uz telefona zvaniem. Uztici aprocei sava dienas režīma veidošanu un tā ieteiks, cikos doties pie miera, un ar maigām vibrācijām no rīta modinās tieši tajā miega fāzē, kurā pamošanās liks justies vismundrāk. Inspire 3 arī uzraudzīs stresa līmeni un novadīs elpošanas nodarbību, lai palīdzētu nomierināties. Ar vienu uzlādi tā darbojas līdz 10 dienām.

Fitbit Inspire 3

MODELIS: FB424BKBK

Iedvesmas piepildīta dzīve

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
3.41 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
81.82 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
81.82


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
4.30 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 07.06.2023.
Apraksts

Viss, kas Tev nepieciešams kustīgai dzīvei, ir Fitbit viedā aproce Inspire 3. Kompaktā ierīce ar krāsainu ekrānu mēra svarīgākos veselības parametrus, ieskaitot skābekļa piesātinājumu asinīs un ādas temperatūru, brīdina par neregulāru sirdsdarbību un atgādina, kad pienācis laiks izkustēties vai tuvojas īpašās dienas sievietēm. Inspire 3 ekrānā vari saņemt ziņojumus no piesaistītā viedtelefona un pat atbildēt uz telefona zvaniem. Uztici aprocei sava dienas režīma veidošanu un tā ieteiks, cikos doties pie miera, un ar maigām vibrācijām no rīta modinās tieši tajā miega fāzē, kurā pamošanās liks justies vismundrāk. Inspire 3 arī uzraudzīs stresa līmeni un novadīs elpošanas nodarbību, lai palīdzētu nomierināties. Ar vienu uzlādi tā darbojas līdz 10 dienām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!