Meklēt
 Zināšanās balstīts dzīvesveids

Uzlabo savus dzīves paradumus un labsajūtu, labāk iepazīstot sevi! Fitbit Charge 5 viedā aproce mēra svarīgākos ķermeņa parametrus un ziņo par novērojumiem krāsainajā AMOLED ekrānā, kas ir divreiz košāks nekā iepriekšējā modelī. Tā mēra pulsu, stresa līmeni, miega kvalitāti, skābekļa piesātinājumu asinīs, ādas temperatūru un pat spēj izveidot elektrokardiogrammu. Trauksmainākie lietotāji var mācīties nomierināties, izmantojot Charge 5 piedāvātās meditācijas nodarbības Fitbit Premium abonentiem. Viedpalīgs arī skaita soļus un mēra treniņa rezultātus, kā arī iezīmē kartē skrējienu vai pastaigu maršrutu. Ar vienu uzlādi tas darbojas līdz 7 dienām.

Fitbit Charge 5

MODELIS: FB421BKBK

Zināšanās balstīts dzīvesveids

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
4.91 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
117.77


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
4.30 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 16.08.2022.
Apraksts

Uzlabo savus dzīves paradumus un labsajūtu, labāk iepazīstot sevi! Fitbit Charge 5 viedā aproce mēra svarīgākos ķermeņa parametrus un ziņo par novērojumiem krāsainajā AMOLED ekrānā, kas ir divreiz košāks nekā iepriekšējā modelī. Tā mēra pulsu, stresa līmeni, miega kvalitāti, skābekļa piesātinājumu asinīs, ādas temperatūru un pat spēj izveidot elektrokardiogrammu. Trauksmainākie lietotāji var mācīties nomierināties, izmantojot Charge 5 piedāvātās meditācijas nodarbības Fitbit Premium abonentiem. Viedpalīgs arī skaita soļus un mēra treniņa rezultātus, kā arī iezīmē kartē skrējienu vai pastaigu maršrutu. Ar vienu uzlādi tas darbojas līdz 7 dienām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!