Meklēt
 Sasniedz savus mērķus!

Pārvērt savus sapņus par lielisku sportisko formu un ideālu ķermeni izmērāmos grafikos! Fitbit fitnesa aproce Charge 4 pieraksta katru Tavu kustību, katru sirdspukstu un palīdz saprast, cik tālu esi ticis/tikusi ceļā uz lielo mērķi. Pateicoties iebūvētam GPS uztvērējam, tā zīmē treniņu maršrutu, iekrāsojot to atbilstoši katra brīža sirdsdarbības ritmam, kā arī mēra un analizē miega kvalitāti. Aproce automātiski atpazīst dažādus sporta veidus un atgādina par nepieciešamību kustēties. Vari to nenoņemt no rokas visu nedēļu, jo aproce ar vienu uzlādi darbojas līdz 7 dienām, turklāt ir absolūti droša pret ūdeni – tā bez problēmām var atrasties pat 50 metru dziļumā! Vai Tu vari?

Fitbit Charge 4 Special Edition

MODELIS: FB417BKGY

Sasniedz savus mērķus!

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Pērkot uzreiz
123.15


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
4.30 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Pārvērt savus sapņus par lielisku sportisko formu un ideālu ķermeni izmērāmos grafikos! Fitbit fitnesa aproce Charge 4 pieraksta katru Tavu kustību, katru sirdspukstu un palīdz saprast, cik tālu esi ticis/tikusi ceļā uz lielo mērķi. Pateicoties iebūvētam GPS uztvērējam, tā zīmē treniņu maršrutu, iekrāsojot to atbilstoši katra brīža sirdsdarbības ritmam, kā arī mēra un analizē miega kvalitāti. Aproce automātiski atpazīst dažādus sporta veidus un atgādina par nepieciešamību kustēties. Vari to nenoņemt no rokas visu nedēļu, jo aproce ar vienu uzlādi darbojas līdz 7 dienām, turklāt ir absolūti droša pret ūdeni – tā bez problēmām var atrasties pat 50 metru dziļumā! Vai Tu vari?Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!