Ieklausies savā ķermenī

Iepazīsti savu ķermeni un uzzini, kā uzlabot veselības stāvokli, izmantojot fitnesa aproci Charge 3. Tā sniedz ieskatu sirds darbībā, nodedzināto kaloriju daudzumā, gulēšanas paradumos, sieviešu auglības ciklā un fizisko aktivitāšu ietekmē uz ķermeni. Jo ilgāk valkāsi aproci, jo vairāk par sevi uzzināsi. Vari to izmantot arī peldot, jo Charge 3 ir piemērota niršanai 50 metru dziļumā. Tā automātiski atpazīst fiziskās aktivitātes, rāda viedtālruņa paziņojumus un kalendāra ierakstus, kā arī atgādina par nepieciešamību kustēties. Viegla alumīnija korpusa aproce ar skārienjutīgu ekrānu ar vienu uzlādi darbojas pat 7 dienas.

Fitbit Charge 3

MODELIS: 509828

Ieklausies savā ķermenī

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
5.17 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
123.96Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.10.2019.
Iekārtas apraksts

Iepazīsti savu ķermeni un uzzini, kā uzlabot veselības stāvokli, izmantojot fitnesa aproci Charge 3. Tā sniedz ieskatu sirds darbībā, nodedzināto kaloriju daudzumā, gulēšanas paradumos, sieviešu auglības ciklā un fizisko aktivitāšu ietekmē uz ķermeni. Jo ilgāk valkāsi aproci, jo vairāk par sevi uzzināsi. Vari to izmantot arī peldot, jo Charge 3 ir piemērota niršanai 50 metru dziļumā. Tā automātiski atpazīst fiziskās aktivitātes, rāda viedtālruņa paziņojumus un kalendāra ierakstus, kā arī atgādina par nepieciešamību kustēties. Viegla alumīnija korpusa aproce ar skārienjutīgu ekrānu ar vienu uzlādi darbojas pat 7 dienas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!