Plašs horizonts

Kompaktā piedzīvojumu videokamera Ezviz S5 Plus ļauj filmēt video 4K izšķirtspējā ar 30 kadriem sekundē, izmantojot 158 grādu platleņķa asfērsiku lēcu un tādējādi bez izkropļojumiem video un fotogrāfijās iemūžinot pat vissīkākās detaļas. HDR tehnoloģija automātiski pielāgojas gaišai vai tumšai videi un samazina neadekvātas izgaismošanas risku. Lēnā ieraksta režīmā kamera filmē ar 240 kadriem sekundē, lai atkārtojumā vari analizēt ikvienu kustību, bet 30 sekunžu ilga ekspozīcija dod iespēju izveidot mākslinieciskas fotogrāfijas ar gaismas līnijām un brīnišķīgām naksnīgām ainām. Viedā attēla stabilizācijas sistēma mazina kustību un vēja radīto drebēšanu ierakstā, kamēr divi iebūvētie mikrofoni gādā par tīrāku skaņu. Sāc ierakstu, pieskaroties HD izšķirtspējas 2 collu skārienekrānam, un tajā arī noskaties uzfilmēto materiālu, vai arī vadi kameru no viedtālruņa, izmantojot Ezviz Sports mobilo lietotni.

Ezviz S5 Plus 4K

MODELIS: 5F4533

Plašs horizonts

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
4.79 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
114.88Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 16.10.2019.
Iekārtas apraksts

Kompaktā piedzīvojumu videokamera Ezviz S5 Plus ļauj filmēt video 4K izšķirtspējā ar 30 kadriem sekundē, izmantojot 158 grādu platleņķa asfērsiku lēcu un tādējādi bez izkropļojumiem video un fotogrāfijās iemūžinot pat vissīkākās detaļas. HDR tehnoloģija automātiski pielāgojas gaišai vai tumšai videi un samazina neadekvātas izgaismošanas risku. Lēnā ieraksta režīmā kamera filmē ar 240 kadriem sekundē, lai atkārtojumā vari analizēt ikvienu kustību, bet 30 sekunžu ilga ekspozīcija dod iespēju izveidot mākslinieciskas fotogrāfijas ar gaismas līnijām un brīnišķīgām naksnīgām ainām. Viedā attēla stabilizācijas sistēma mazina kustību un vēja radīto drebēšanu ierakstā, kamēr divi iebūvētie mikrofoni gādā par tīrāku skaņu. Sāc ierakstu, pieskaroties HD izšķirtspējas 2 collu skārienekrānam, un tajā arī noskaties uzfilmēto materiālu, vai arī vadi kameru no viedtālruņa, izmantojot Ezviz Sports mobilo lietotni.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!