• Autorizēties
 • Meklēt
     Mazs cinītis ar lielām spējām

  Ezviz C1HC ir kompakta drošības kamera, kas lieliski tiek galā ar savu darbu. Tā nodrošina nakts redzamību līdz pat 12 metru attālumā, divvirzienu sarunāšanās iespēju un kustību pamanīšanas funkciju. Turklāt to ir ārkārtīgi viegli uzstādīt, izmantojot magnētisko pamatni. Kamera cītīgi reģistrē katru pamanīto kustību un nekavējoties Tevi viedierīces lietotnē informē par to. Nofilmēto materiālu var noglabāt gan korpusā ievietotā MicroSD kartē, gan Ezviz ieraksta iekārtā, gan mākoņkrātuvē. Pat tad, ja nelūgts viesis sabojās kameru, ieraksti Tev būs pieejami. Lietotnē varēsi jebkurā brīdī paskatīties, kas notiek mājās, aplūkot ierakstu vēsturi un sarunāties ar pamanīto cilvēku. Turklāt kamera piedāvā 8x pietuvinājumu, lai viesi varētu apskatīties tuvāk.

  EZVIZ C1HC

  MODELIS: CS-C1HC-D0-1D2WFR

  Jaunums! Saņem preci jau šodien!

  Mazs cinītis ar lielām spējām

   
  Krāsa
  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Ar Nomaksas līgumu
  2.04 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  48.77  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 01.11.2021.
  Apraksts

  Ezviz C1HC ir kompakta drošības kamera, kas lieliski tiek galā ar savu darbu. Tā nodrošina nakts redzamību līdz pat 12 metru attālumā, divvirzienu sarunāšanās iespēju un kustību pamanīšanas funkciju. Turklāt to ir ārkārtīgi viegli uzstādīt, izmantojot magnētisko pamatni. Kamera cītīgi reģistrē katru pamanīto kustību un nekavējoties Tevi viedierīces lietotnē informē par to. Nofilmēto materiālu var noglabāt gan korpusā ievietotā MicroSD kartē, gan Ezviz ieraksta iekārtā, gan mākoņkrātuvē. Pat tad, ja nelūgts viesis sabojās kameru, ieraksti Tev būs pieejami. Lietotnē varēsi jebkurā brīdī paskatīties, kas notiek mājās, aplūkot ierakstu vēsturi un sarunāties ar pamanīto cilvēku. Turklāt kamera piedāvā 8x pietuvinājumu, lai viesi varētu apskatīties tuvāk.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!