Meklēt
 Lido viegli

Mazs un viegls, izcili piemērots visu veidu piedzīvojumiem. Tā īsumā varētu raksturot DJI kompakto dronu Mini 3. Plaukstas izmēra ierīce ir tikai 249 gramus viegla, taču spēj pretoties pat 10,7 metru sekundē spēcīgām vēja brāzmām. Drons ar vienu uzlādi pavada gaisā līdz 38 minūtēm un filmē ārkārtīgi detalizētu 4K HDR video. 1/1.3 collu CMOS attēla sensors ar dubultu ISO un mikroshēmā iebūvētu HDR tehnoloģiju gādā par augstvērtīgu materiālu kā dienā, tā arī pēc saulrieta. Pie tam True Vertical Shooting funkcija sniedz iespēju sagādāt kvalitatīvus materiālus sociālajiem tīkliem piemērotā formātā. Fly More Combo komplektā iekļautas divas papildu baterijas, uzlādes dokstacija, pleca soma un rezerves propelleri.

Drons DJI Mini 3 Fly More Combo

MODELIS: CP.MA.00000613.01

Lido viegli

 
Tālvadības pults
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
28.21 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
676.86 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
676.86Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Mazs un viegls, izcili piemērots visu veidu piedzīvojumiem. Tā īsumā varētu raksturot DJI kompakto dronu Mini 3. Plaukstas izmēra ierīce ir tikai 249 gramus viegla, taču spēj pretoties pat 10,7 metru sekundē spēcīgām vēja brāzmām. Drons ar vienu uzlādi pavada gaisā līdz 38 minūtēm un filmē ārkārtīgi detalizētu 4K HDR video. 1/1.3 collu CMOS attēla sensors ar dubultu ISO un mikroshēmā iebūvētu HDR tehnoloģiju gādā par augstvērtīgu materiālu kā dienā, tā arī pēc saulrieta. Pie tam True Vertical Shooting funkcija sniedz iespēju sagādāt kvalitatīvus materiālus sociālajiem tīkliem piemērotā formātā. Fly More Combo komplektā iekļautas divas papildu baterijas, uzlādes dokstacija, pleca soma un rezerves propelleri.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!