Meklēt
 Atklāj lidošanu no jauna

Traucies zem mākoņiem – ātri, jaudīgi un pilnībā kontrolējot notikumus. Dodies tālāk nekā jebkad un maini izpratni par lidošanu. Jaunais drons FPV sniedz unikālu iespēju reālā laikā izbaudīt skatu uz pasauli no putna lidojuma, jo DJI FPV Googles V2 attēlo to, ko redz platleņķa 150 grādu videokamera. Turklāt pārraide ir nevainojami gluda, jo saturs tiek pārraidīts ar ātrumu 120 kadri sekundē pat no 6 km attāluma. S, N un M režīms piedāvā atšķirīgas vadības iespējas, lai vari uzņemt vissatriecošākos video 4K izšķirtspējā, un visapkārt korpusam izvietotie sensori pasargā dronu no ietriekšanās šķēršļos. Nepilnus 800 g vieglais lidaparāts spēj attīstīt ātrumu līdz 140 km/h un paātrināties līdz 100 km/h nieka 2 sekundēs. 20 minūtes ar vienu uzlādi strādājošais akumulators sniedz iespēju dronam ideālos apstākļos nolidot pat 16,8 km attālumā un veiksmīgi atgriezties sākuma punktā.

Drons DJI FPV Combo

MODELIS: CP.FP.00000002.01

LIDO DROŠI!
Lai pilotētu savu dronu pārliecinoši, apgūsti vadības iemaņas LMT dronu vadības apmācībās!

Atklāj lidošanu no jauna

 
LIDO DROŠI!
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
46.46 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
1114.88 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
1114.88Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 01.06.2023.
Apraksts

Traucies zem mākoņiem – ātri, jaudīgi un pilnībā kontrolējot notikumus. Dodies tālāk nekā jebkad un maini izpratni par lidošanu. Jaunais drons FPV sniedz unikālu iespēju reālā laikā izbaudīt skatu uz pasauli no putna lidojuma, jo DJI FPV Googles V2 attēlo to, ko redz platleņķa 150 grādu videokamera. Turklāt pārraide ir nevainojami gluda, jo saturs tiek pārraidīts ar ātrumu 120 kadri sekundē pat no 6 km attāluma. S, N un M režīms piedāvā atšķirīgas vadības iespējas, lai vari uzņemt vissatriecošākos video 4K izšķirtspējā, un visapkārt korpusam izvietotie sensori pasargā dronu no ietriekšanās šķēršļos. Nepilnus 800 g vieglais lidaparāts spēj attīstīt ātrumu līdz 140 km/h un paātrināties līdz 100 km/h nieka 2 sekundēs. 20 minūtes ar vienu uzlādi strādājošais akumulators sniedz iespēju dronam ideālos apstākļos nolidot pat 16,8 km attālumā un veiksmīgi atgriezties sākuma punktā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!