• Autorizēties
 • Meklēt
     Profesionāļa cienīgs sonārs

  Vēlies izvilkt lielo lomu, nevis stundām ilgi laiskoties pie ezera? Chirp +2 Tev palīdzēs! Jaudīgais sonārs kopā ar Fish Deeper mobilo lietotni parādīs, kur ir zivis un cik tās ir lielas. Tas spēj nodalīt un attēlot ūdens iemītniekus, kas peld pat 1 cm attālumā viens no otra, kā arī aptver plašu dziļuma amplitūdu – no 15 cm zem ūdens virsmas līdz pat 100 metriem. Vari no krasta izmest sonāru līdz 100 metru attālumā, un tas turpinās raidīt precīzu signālu. Vari to piestiprināt pie laivas, kajaka vai pat SUP dēļa un noskaidrot, kad esi sasniedzis labāko makšķerēšanas vietu. Lietotne sniedz iespēju noglabāt iecienītās copes vietas un reģistrēt lomu, to nofotografējot. Ja vēlēsies pie ūdens pavadīt visu dienu, sonārs būs Tavā rīcībā, jo ar vienu uzlādi darbojas līdz 15 stundām.

  Deeper Smart Sonar Chirp+ 2

  MODELIS: DP4H10S10 / 330233

  Profesionāļa cienīgs sonārs

   
  Krāsa
  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Ar Nomaksas līgumu
  12.02 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  288.43  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.10.2021.
  Apraksts

  Vēlies izvilkt lielo lomu, nevis stundām ilgi laiskoties pie ezera? Chirp +2 Tev palīdzēs! Jaudīgais sonārs kopā ar Fish Deeper mobilo lietotni parādīs, kur ir zivis un cik tās ir lielas. Tas spēj nodalīt un attēlot ūdens iemītniekus, kas peld pat 1 cm attālumā viens no otra, kā arī aptver plašu dziļuma amplitūdu – no 15 cm zem ūdens virsmas līdz pat 100 metriem. Vari no krasta izmest sonāru līdz 100 metru attālumā, un tas turpinās raidīt precīzu signālu. Vari to piestiprināt pie laivas, kajaka vai pat SUP dēļa un noskaidrot, kad esi sasniedzis labāko makšķerēšanas vietu. Lietotne sniedz iespēju noglabāt iecienītās copes vietas un reģistrēt lomu, to nofotografējot. Ja vēlēsies pie ūdens pavadīt visu dienu, sonārs būs Tavā rīcībā, jo ar vienu uzlādi darbojas līdz 15 stundām.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!