Meklēt
 Magnētisks piedzīvojums

Atloki, piestiprini un sāc filmēt. Tieši tik vienkārši Osmo Mobile SE vieglais stabilizators saplūst ar viedtelefonu, kļūstot par vienotu, ērtu filmēšanas rīku. Magnētiskais stiprinājums cieši tur tālruni, pat ja nākas ātri pārvietoties pa nelīdzenu virsmu, savukārt kātā iestrādātā stabilizācijas sistēma efektīvi novērš drebēšanu, lai ieraksts būtu maksimāli gluds. Rokturī iemontētās pogas un vadības svira sniedz iespēju bez vilcināšanās mainīt filmēšanas režīmus, pietuvināt kadru un tamlīdzīgi bagātināt vizuālo materiālu. Tostarp pāriet no horizontālas filmēšanas uz vertikālu ar Quick Roll palīdzību. Pie tam iebūvētais DJI ShotGuides risinājumus sniedz vērtīgus ieteikumus, kā labāk nofilmēt iecerēto. 

DJI Osmo Mobile SE

MODELIS: CP.OS.00000214.01

Magnētisks piedzīvojums

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
3.76 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
90.08 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
90.09


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Atloki, piestiprini un sāc filmēt. Tieši tik vienkārši Osmo Mobile SE vieglais stabilizators saplūst ar viedtelefonu, kļūstot par vienotu, ērtu filmēšanas rīku. Magnētiskais stiprinājums cieši tur tālruni, pat ja nākas ātri pārvietoties pa nelīdzenu virsmu, savukārt kātā iestrādātā stabilizācijas sistēma efektīvi novērš drebēšanu, lai ieraksts būtu maksimāli gluds. Rokturī iemontētās pogas un vadības svira sniedz iespēju bez vilcināšanās mainīt filmēšanas režīmus, pietuvināt kadru un tamlīdzīgi bagātināt vizuālo materiālu. Tostarp pāriet no horizontālas filmēšanas uz vertikālu ar Quick Roll palīdzību. Pie tam iebūvētais DJI ShotGuides risinājumus sniedz vērtīgus ieteikumus, kā labāk nofilmēt iecerēto. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!