Meklēt
 Atraisi radošumu

Inteliģentais viedierīču stabilizators Osmo Mobile 6 piedāvā virkni interesantu iespēju. Tas ir ne vien kompakts, viegli salokāms un ērti pārnēsājams, bet arī funkcijām bagāts. Stabilizators ieslēdzas atlocīšanas brīdī un, saskaroties ar savienoto viedierīci, aktivizē DJI Mimo lietotni. Modernā stabilizācijas sistēma novērš drebēšanu ierakstā, ļaujot pat dinamiskākos piedzīvojumus pārvērst gludā video materiālā. Filmēšanas ērtību paaugstina ergonomiskais, neslīdošais rokturis, kā arī virs tā iestrādātās pogas, ka ļauj veikli izvēlēties filmēšanas režīmus, mainīt pietuvinājumu, piekoriģēt fokusu un pagriezt tālruni horizontālā vai vertikālā stāvoklī. Ja gribi fotografēt sevi, liec lietā teleskopisko kātu, vai arī izmanto Osmo Mobile 6 kā statīvu.

DJI Osmo Mobile 6

MODELIS: CP.OS.00000213.01

Atraisi radošumu

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
5.82 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
139.67 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
139.67Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 08.06.2023.
Apraksts

Inteliģentais viedierīču stabilizators Osmo Mobile 6 piedāvā virkni interesantu iespēju. Tas ir ne vien kompakts, viegli salokāms un ērti pārnēsājams, bet arī funkcijām bagāts. Stabilizators ieslēdzas atlocīšanas brīdī un, saskaroties ar savienoto viedierīci, aktivizē DJI Mimo lietotni. Modernā stabilizācijas sistēma novērš drebēšanu ierakstā, ļaujot pat dinamiskākos piedzīvojumus pārvērst gludā video materiālā. Filmēšanas ērtību paaugstina ergonomiskais, neslīdošais rokturis, kā arī virs tā iestrādātās pogas, ka ļauj veikli izvēlēties filmēšanas režīmus, mainīt pietuvinājumu, piekoriģēt fokusu un pagriezt tālruni horizontālā vai vertikālā stāvoklī. Ja gribi fotografēt sevi, liec lietā teleskopisko kātu, vai arī izmanto Osmo Mobile 6 kā statīvu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!