Meklēt
 Jo dzīve ir aizraujoša

Kā Tu noglabā atcerēšanās vērtus notikumus? Dari to kinofilmas cienīgā kvalitātē, taču ar kabatas izmēra ierīci! Osmo Pocket ir mazākā rokas kamera ar 3 asu stabilizācijas sistēmu, kādu DJI jebkad radījusi. Pateicoties trīskāršai stabilizācijas sistēmai – mehāniskai, elektroniskai un optiskai – pat skrienot uzņemti video izskatīsies neticami gludi! Lietošanā vienkāršā kamera uzņem 4K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē un 12 Mpix fotogrāfijas, un tās 1/2.3 collu sensors ar f/2.0 diafragmas atvērumu gādā par satriecošu detalizāciju. Inteliģentie režīmi (ActiveTrack, Motionlapse vai 3x3 Panorama) Osmo Pocket sniedz iespēju veidot tādus videomateriālus, kādus nepiedāvā viedtelefona kamera, bet ar DJI Mimo lietotnes palīdzību vari izveidot brīnišķīgu vizuālo stāstu un dalīties tajā ar draugiem.

DJI OSMO Pocket

MODELIS: OSMOPOCKET

Jo dzīve ir aizraujoša

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
9.52 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
228.46 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
228.46Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.06.2023.
Apraksts

Kā Tu noglabā atcerēšanās vērtus notikumus? Dari to kinofilmas cienīgā kvalitātē, taču ar kabatas izmēra ierīci! Osmo Pocket ir mazākā rokas kamera ar 3 asu stabilizācijas sistēmu, kādu DJI jebkad radījusi. Pateicoties trīskāršai stabilizācijas sistēmai – mehāniskai, elektroniskai un optiskai – pat skrienot uzņemti video izskatīsies neticami gludi! Lietošanā vienkāršā kamera uzņem 4K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē un 12 Mpix fotogrāfijas, un tās 1/2.3 collu sensors ar f/2.0 diafragmas atvērumu gādā par satriecošu detalizāciju. Inteliģentie režīmi (ActiveTrack, Motionlapse vai 3x3 Panorama) Osmo Pocket sniedz iespēju veidot tādus videomateriālus, kādus nepiedāvā viedtelefona kamera, bet ar DJI Mimo lietotnes palīdzību vari izveidot brīnišķīgu vizuālo stāstu un dalīties tajā ar draugiem.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!