Meklēt
 Iepazīsti pasauli jaunā kvalitātē

Iepazīsti pasauli no putna lidojuma – ilgi, mierīgi un izcilā kvalitātē. 595 gramus vieglais DJI bezpilota lidaparāts Air 2S spēj pavadīt lidojumā 30 minūtes un šajā laikā veikt 18,5 km garu lidojumu. Ietilpīgais akumulators un lidojuma ātrums līdz 19 m/s sporta režīmā sniedz iespēju sasniegt tik attālas vietas, kādas nav bijis pa spēkam tā priekšgājējiem. Kameras 1 collas CMOS attēla sensors uzņem 20 Mpix fotoattēlus un 5.4K izšķirtspējas video ar 30 kadriem sekundē, savukārt 4K standartā filmē ar 60 kadriem sekundē. Turklāt Ultra HD izšķirtspēju var saglabāt, pat filmējot četrkārtīgā pietuvinājumā, savukārt par krāšņākām krāsām gādā Intelligent HDR tehnoloģija. Un Combo versijā komplektā arī ND filtri, papildu akumulatori, dokstacijas lādētājs, papildu propelleri un ērta soma, lai to visu pārnēsātu.

DJI Air 2S Fly More Combo

LIDO DROŠI!
Lai pilotētu savu dronu pārliecinoši, apgūsti vadības iemaņas LMT dronu vadības apmācībās!

Iepazīsti pasauli jaunā kvalitātē

 
LIDO DROŠI!
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
41.29 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
990.91Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.12.2022.
Apraksts

Iepazīsti pasauli no putna lidojuma – ilgi, mierīgi un izcilā kvalitātē. 595 gramus vieglais DJI bezpilota lidaparāts Air 2S spēj pavadīt lidojumā 30 minūtes un šajā laikā veikt 18,5 km garu lidojumu. Ietilpīgais akumulators un lidojuma ātrums līdz 19 m/s sporta režīmā sniedz iespēju sasniegt tik attālas vietas, kādas nav bijis pa spēkam tā priekšgājējiem. Kameras 1 collas CMOS attēla sensors uzņem 20 Mpix fotoattēlus un 5.4K izšķirtspējas video ar 30 kadriem sekundē, savukārt 4K standartā filmē ar 60 kadriem sekundē. Turklāt Ultra HD izšķirtspēju var saglabāt, pat filmējot četrkārtīgā pietuvinājumā, savukārt par krāšņākām krāsām gādā Intelligent HDR tehnoloģija. Un Combo versijā komplektā arī ND filtri, papildu akumulatori, dokstacijas lādētājs, papildu propelleri un ērta soma, lai to visu pārnēsātu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!