Gudrāks veids tenisa spēlēšanai

Babolat POP ir īpaši tenisam paredzēta aproce, kas, savienota ar viedtālruņa mobilo lietotni, ievāc datus par spēlētāja izdarītajiem sitieniem, to spēku, bumbiņas griešanos un citiem spēles elementiem. Babolat POP sniedz plašāku ieskatu spēles niansēs un vienlaikus ir arī brīnišķīgs socializācijas rīks, jo ļauj izaicināt uz sacensībām draugus, mēroties prasmē un saņemt virtuālas balvas par uzvarām.

Babolat POP

Gudrāks veids tenisa spēlēšanai

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
2.73 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
65.29


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Babolat POP ir īpaši tenisam paredzēta aproce, kas, savienota ar viedtālruņa mobilo lietotni, ievāc datus par spēlētāja izdarītajiem sitieniem, to spēku, bumbiņas griešanos un citiem spēles elementiem. Babolat POP sniedz plašāku ieskatu spēles niansēs un vienlaikus ir arī brīnišķīgs socializācijas rīks, jo ļauj izaicināt uz sacensībām draugus, mēroties prasmē un saņemt virtuālas balvas par uzvarām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!