Meklēt
 Ļauj vaļu basiem

Ja esi radis mūziku klausīties tikai ļoti kvalitatīvā izpildījumā, Elite 3 ir bezvadu austiņas tieši Tev. Nelielie, 4,6 gramus smagie ieauši parūpējas par pārsteidzoši jaudīgiem basiem un izteiksmīgu skanējumu neatkarīgi no izvēlētā mūzikas žanra. Nozarē vadošā skaņas pielāgošanas sistēma kopā ar Sound+ mobilo lietotni sniedz iespēju pēc vajadzības mainīt iestatījumus, tādējādi nodrošinot patīkamu klausīšanos kā klusā birojā, tā uz dzīvīgas ielas. Savukārt 4 iebūvētie mikrofoni strādā pie skaņas tīrības telefonsarunu laikā. Sastopot paziņu, vari neizņemt ieaušus no ausīm, jo HearThrough funkcija pieklusina mūziku un pastiprina ārējās skaņas. Austiņu akumulatorā ir pietiekami daudz enerģijas 7 stundu darbībai, un kārbiņā ir krājumi vēl trīs uzlādēm.

Austiņas Jabra Elite 3

MODELIS: 100-91410000-60

Ļauj vaļu basiem

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
2.73 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
65.29 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
65.29


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
4.30 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības, kā arī tehnisku apsvērumu dēļ

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 02.06.2023.
Apraksts

Ja esi radis mūziku klausīties tikai ļoti kvalitatīvā izpildījumā, Elite 3 ir bezvadu austiņas tieši Tev. Nelielie, 4,6 gramus smagie ieauši parūpējas par pārsteidzoši jaudīgiem basiem un izteiksmīgu skanējumu neatkarīgi no izvēlētā mūzikas žanra. Nozarē vadošā skaņas pielāgošanas sistēma kopā ar Sound+ mobilo lietotni sniedz iespēju pēc vajadzības mainīt iestatījumus, tādējādi nodrošinot patīkamu klausīšanos kā klusā birojā, tā uz dzīvīgas ielas. Savukārt 4 iebūvētie mikrofoni strādā pie skaņas tīrības telefonsarunu laikā. Sastopot paziņu, vari neizņemt ieaušus no ausīm, jo HearThrough funkcija pieklusina mūziku un pastiprina ārējās skaņas. Austiņu akumulatorā ir pietiekami daudz enerģijas 7 stundu darbībai, un kārbiņā ir krājumi vēl trīs uzlādēm.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!