Meklēt
 Skaņas iedvesmoti

Skaņa… Tīra un ieskaujoša. Tā plūst no maziem ieaušiem, taču rada iespaidu, ka skanējums piepildījis visu telpu. Apple izstrādātais H2 procesors īpaši piestrādā, lai uzņēmuma labāko bezvadu ieaušu Airpods Pro skanējums būtu dziļš, bagātīgs un daudzveidīgs. Tas izmanto adaptīvus algoritmus, lai ātrāk apstrādātu skaņu un atskaņošanas brīdī uzlabotu to. Savukārt pastiprinātājs parūpējas, lai basi dārdētu sparīgāk un augstās skaņas būtu dzidrākas. Trokšņu slāpēšana otrās paaudzes Airpods Pro darbojas divreiz efektīvāk nekā pirmās paaudzes austiņās, tādēļ lieki trokšņi traucēs vēl mazāk. Skārienjutīgais laukums ieaušu kātiņā sniedz plašākas vadības iespējas. Tagad vari pielāgot skaļumu, vienkārši pavelkot pirkstu uz augšu vai uz leju. Airpods Pro ar vienu uzlādi aktīvās trokšņu slāpēšanas režīmā darbojas līdz 6 stundām, bet kopā ar MagSafe kārbiņas akumulatoru enerģijas krājumi ir veselām 30 stundām. 

Apple AirPods Pro 2nd Gen with MagSafe MQD83ZM/A

MODELIS: MQD83ZM/A

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Skaņas iedvesmoti

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
11.33 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
271.90 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
271.91


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
6.50 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības, kā arī tehnisku apsvērumu dēļ

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.06.2023.
Apraksts

Skaņa… Tīra un ieskaujoša. Tā plūst no maziem ieaušiem, taču rada iespaidu, ka skanējums piepildījis visu telpu. Apple izstrādātais H2 procesors īpaši piestrādā, lai uzņēmuma labāko bezvadu ieaušu Airpods Pro skanējums būtu dziļš, bagātīgs un daudzveidīgs. Tas izmanto adaptīvus algoritmus, lai ātrāk apstrādātu skaņu un atskaņošanas brīdī uzlabotu to. Savukārt pastiprinātājs parūpējas, lai basi dārdētu sparīgāk un augstās skaņas būtu dzidrākas. Trokšņu slāpēšana otrās paaudzes Airpods Pro darbojas divreiz efektīvāk nekā pirmās paaudzes austiņās, tādēļ lieki trokšņi traucēs vēl mazāk. Skārienjutīgais laukums ieaušu kātiņā sniedz plašākas vadības iespējas. Tagad vari pielāgot skaļumu, vienkārši pavelkot pirkstu uz augšu vai uz leju. Airpods Pro ar vienu uzlādi aktīvās trokšņu slāpēšanas režīmā darbojas līdz 6 stundām, bet kopā ar MagSafe kārbiņas akumulatoru enerģijas krājumi ir veselām 30 stundām. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!