Meklēt
 Pilnīgi jauna skaņa. Telpiska un ieskaujoša.

Ārkārtīgi populāro bezvadu austiņu AirPods jaunākā paaudze pārsteigs ar telpisku skanējumu, mūzikai burtiski apskaujot Tevi. Adaptīvais ekvalaizers pielāgo skaņu tieši Tavām ausīm, jo uz iekšu vērstais mikrofons precīzi uztver to, ko dzirdi, un attiecīgi piekoriģē zemās un vidējās frekvences. Apple izstrādātie dinamiskie skaļruņi ar pastiprinātāja palīdzību īpaši piestrādā pie basiem, tādēļ jaunajos AirPods ir aptverta un augstvērtīgi atskaņota visplašākā nošu amplitūda – no spalgām operas cienītājiem līdz izteikti dobjām rokmūzikas draugiem. Ietilpīgais akumulators ļauj klausīties iemīļotās dziesmas līdz 6 stundām ar vienu uzlādi, bet kopā ar futrālī noglabāto enerģiju – līdz 30 stundām. Savukārt stundu ilgai lietošanai nepieciešamās jaudas iepildīšana notiek 5 minūtēs. Droši izmanto AirPods izklaidē un sportojot, jo austiņu noslēgtais korpuss ir drošs pret mitrumu un lietus lāsēm atbilstoši IPX4 standartam.

Apple AirPods 3rd Gen Lightning Charging case MPNY3ZM/A

MODELIS: MPNY3ZM/A

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Pilnīgi jauna skaņa. Telpiska un ieskaujoša.

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
7.89 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
189.26 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
189.26


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
6.50 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības, kā arī tehnisku apsvērumu dēļ

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 08.06.2023.
Apraksts

Ārkārtīgi populāro bezvadu austiņu AirPods jaunākā paaudze pārsteigs ar telpisku skanējumu, mūzikai burtiski apskaujot Tevi. Adaptīvais ekvalaizers pielāgo skaņu tieši Tavām ausīm, jo uz iekšu vērstais mikrofons precīzi uztver to, ko dzirdi, un attiecīgi piekoriģē zemās un vidējās frekvences. Apple izstrādātie dinamiskie skaļruņi ar pastiprinātāja palīdzību īpaši piestrādā pie basiem, tādēļ jaunajos AirPods ir aptverta un augstvērtīgi atskaņota visplašākā nošu amplitūda – no spalgām operas cienītājiem līdz izteikti dobjām rokmūzikas draugiem. Ietilpīgais akumulators ļauj klausīties iemīļotās dziesmas līdz 6 stundām ar vienu uzlādi, bet kopā ar futrālī noglabāto enerģiju – līdz 30 stundām. Savukārt stundu ilgai lietošanai nepieciešamās jaudas iepildīšana notiek 5 minūtēs. Droši izmanto AirPods izklaidē un sportojot, jo austiņu noslēgtais korpuss ir drošs pret mitrumu un lietus lāsēm atbilstoši IPX4 standartam.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!