Meklēt
 Lido trīsreiz ilgāk

Fly More Kit – tā ir iespēja izmantot jauno DJI dronu Mini 3 Pro ilgāk, turklāt par izdevīgāku cenu nekā pērkot katru aksesuāru atsevišķi. Komplektā iekļautas divas viegli nomaināmas rezerves baterijas un divpusējs lādētājs, kurā var ievietot un pēc kārtas uzlādēt trīs akumulatorus, tālvadības pulti un mobilās ierīces. Ar vienu uzlādi lidaparāts var atrasties gaisā līdz pat 34 minūtēm, bet divas rezerves baterijas pagarina drona lietošanas laiku līdz vairāk nekā pusotrai stundai ar īsām baterijas nomaiņas pauzēm. Fly More Kit iekļauta arī ērta pleca soma drona un aksesuāru pārnēsāšanai, kā arī datu kabelis, rezerves propelleri un skrūves.

Aksesuāru komplekts DJI Mini 3 Pro Fly More Kit

MODELIS: CP.MA.00000495.01

Lido trīsreiz ilgāk

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
6.51 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
156.20 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
156.20


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Fly More Kit – tā ir iespēja izmantot jauno DJI dronu Mini 3 Pro ilgāk, turklāt par izdevīgāku cenu nekā pērkot katru aksesuāru atsevišķi. Komplektā iekļautas divas viegli nomaināmas rezerves baterijas un divpusējs lādētājs, kurā var ievietot un pēc kārtas uzlādēt trīs akumulatorus, tālvadības pulti un mobilās ierīces. Ar vienu uzlādi lidaparāts var atrasties gaisā līdz pat 34 minūtēm, bet divas rezerves baterijas pagarina drona lietošanas laiku līdz vairāk nekā pusotrai stundai ar īsām baterijas nomaiņas pauzēm. Fly More Kit iekļauta arī ērta pleca soma drona un aksesuāru pārnēsāšanai, kā arī datu kabelis, rezerves propelleri un skrūves.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!